۳ شهرک‌نشین صهیونیست به هلاکت رسیدند/ انجام ۲ عملیات همزمان+ فیلم

۳ شهرک‌نشین صهیونیست به هلاکت رسیدند/ انجام ۲ عملیات همزمان+ فیلم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه قدس الاخباریه، منابع صهیونیستی دقایقی پیش به هلاکت ۳ شهرک نشین صهیونیست در عملیات مقاومتی ارئیل در کرانه باختری اذعان کردند.

بنابر این گزارش، در این عملیات مقاومتی علاوه بر هلاکت ۳ شهرک نشین صهیونیست، ۴ صهیونیست دیگر زخمی شده اند که حال سه نفر از آنها وخیم است.

منابع عبری همچنین اعلام کردند که رخداد امروز در شهرک ارئیل، در واقع دو عملیات همزمان بوده است. بر این اساس در عملیات نخست یک جوان فلسطینی در نزدیکی یک مقر نظامی، یک صهیونیست را به شدت زخمی کرد.

در عملیات دوم در پمپ بنزین شهرک ارئیل نیز یک فلسطینی پس از مجروح کردن دو صهیونیست با سلاح سرد با استفاده از خودرو از محل عملیات دور شد اما پس از تصادف با یک خودروی دیگر از سوی نظامیان صهیونیست هدف تیراندازی قرار گرفت و به شهادت رسید.

منابع صهیونیستی تصاویر لحظه تیراندازی به مجری این عملیات را نیز منتشر کرده اند:

رسانه‌های فلسطینی همچنین با انتشار تصاویری از پرواز بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی بر فراز منطقه عملیات خبر دادند:

در واکنش به این رخداد «یوسی داگان» رئیس شورای شهرک نشینان در شمال کرانه باختری اذعان کرد: عملیات امروز سنگین است و عواقب سختی به همراه خواهد داشت.

وی افزود: عملیات ارئیل نتیجه واضح عدم کنترل شرایط از کابینه فعلی (یائیر لاپید) است و کابینه آینده باید معادله موجود را بالعکس برقرار سازد.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - ۳ شهرک‌نشین صهیونیست به هلاکت رسیدند/ انجام ۲ عملیات همزمان+ فیلم

4332774 - ۳ شهرک‌نشین صهیونیست به هلاکت رسیدند/ انجام ۲ عملیات همزمان+ فیلم

4332772 - ۳ شهرک‌نشین صهیونیست به هلاکت رسیدند/ انجام ۲ عملیات همزمان+ فیلم

4332771 - ۳ شهرک‌نشین صهیونیست به هلاکت رسیدند/ انجام ۲ عملیات همزمان+ فیلم

منبع : مهر