۵۸ مبتلای جدید به کرونا در اصفهان شناسایی شد / ثبت ۴ فوتی

۵۸ مبتلای جدید به کرونا در اصفهان شناسایی شد / ثبت ۴ فوتی

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۱۷ اردیبهشت تا امروز ۱۸ اردیبهشت تعداد ۴۳۶ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۵۸ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۳۶ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۱۵۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۲۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۴۷ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته چهار مورد فوتی گزارش شده که یک مبتلای قطعی و سه مورد مبتلا به کرونا بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۶۱ هزار و ۷۳۸ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۸۸ هزار و ۶۴۶ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۳۶۶ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۷۰ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۰۲ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۳۸ هزار و ۸۵۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

منبع : مهر