۵ بازیکن با کیفیت نیاز داریم/ گل‌گهر تیم سوم جدول است

۵ بازیکن با کیفیت نیاز داریم/ گل‌گهر تیم سوم جدول است

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم گل‌گهر سیرجان که امروز در اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: به امیر قلعه‌نویی و تیم گل‌گهر سیرجان خوش آمد می‌گویم، امیدوارم میزبان خوبی برای آن‌ها باشیم. امیر قلعه‌نویی برای ذوب‌آهن زحمت بسیاری کشیده و به غیر از بازی فردا برای او و تیمش آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: گل‌گهر بدون توجه به رأی کمیته انضباطی و در زمین فوتبال تیم سوم جدول است و باید به آن‌ها احترام گذاشت. کار سختی مقابل این تیم داریم، اما با توجه به شرایط میزبانی و اینکه هفته گذشته نتیجه بازی را واگذار کردیم، باید بازی فردا را با موفقیت پشت سر بگذاریم. دوست داریم نیم فصل اول را با امتیاز خوب و جایگاه مناسب به پایان برسانیم.

وی درباره شرایط بازیکنان ذوب آهن، گفت: بازیکنان توجیه شدند و در مدت زمان کمی که داشتیم سعی کردیم روی نقاط ضعف و قوت گل گهر کار کنیم و امیدوارم سه امتیاز فردا را به دست آوردیم. محمد قریشی محروم است و بازیکن مصدومی نداریم.

تارتار درباره نتایج سینوسی تیم ذوب‌آهن تاکید کرد: تمام تمرکز ما روی بازی فردا است. در بازی‌های آینده جام حذفی و لیگ را خواهیم داشت و پس از آن باید روی نقل و انتقالات تمرکز کنیم. به چهار یا پنج بازیکن با کیفیت نیاز داریم. اگر بتوانیم از دو بازی آینده امتیازات لازم را جذب کنیم، می‌توانیم با فراغ بال به سراغ نیم فصل برویم.

سرمربی ذوب‌آهن در پایان تاکید کرد: با وجود کادر فنی مجرب گل‌گهر و تیم خوب‌شان کار سختی داریم از طرفی شرایط زمین زیاد مناسبت نیست، اما امیدواریم بازی با کیفیتی را شاهد باشیم.

گفتنی است، دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و گل‌گهر سیرجان فردا در قالب هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف هم خواهند رفت.

منبع : مهر