۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شدند/فوت ۱ نفر

۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شدند/فوت ۱ نفر

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی، بعد از ظهرچهار شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۳۰۸ هزار و ۲۵۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان وآران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۸ هزار و ۹۸۶ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۲ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: هر دو بیمار در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار جدید نیز به شکل موقت در کاشان بستری نشده است.

۳۸ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی کاشان و آران و بیدگل بستری هستند

وی با بیان اینکه در مجموع فعلاً ۳۸ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۱۹ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان، ۱۹ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل و دو بیمار نیز به صورت موقت بستری شده‌اند.

مروجی همچنین از بستری پنج بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد که تمام این بیماران در شهر کاشان بستری شده‌اند.

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک مرد ۶۲ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

ابتلای ۸ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۸ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۵۵ هزار و ۳۰۷ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون حدود ۸۴ درصد از شهروندان منطقه کاشان دَُز اول و حدود ۷۳ درصد نیز دز دوم‌واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

منبع : مهر