‌می‌خواهم زنده بمانم؛ بی‌رقیب خواهد شد؟

‌می‌خواهم زنده بمانم؛ بی‌رقیب خواهد شد؟

یکی از سریال‌های جدید نمایش خانگی سریال «می‌خواهم زنده بمانم» است. سریالی که می‌تواند به علت‌های مختلف از انتخاب بازیگر تا آهنگ پایان سریال رقیب جدی برای دیگر سریال‌های در حال پخش باشد. سریالی که در دو قسمت اول نشان داده داستان جذاب و گیرایی برای مخاطب دارد و با نشان دادن و شکل گیری داستان در فضای خانواده آن را برای عموم جذاب‌تر کرده است.

داستان از چه قرار است؟

به گزارش ایرنا، کارگردان سریال می‌خواهم زنده بمانم دست به انتخاب سختی زده است چرا که داستان سریال در دهه شصت اتفاق می‌افتد. دهه‌ای در تاریخ ایران که پر از حوادث و اتفاقات و فضایی است که نشان دادن آن شاید به مزاق هر کسی خوش نیاید. از سویی فضا سازی دهه شصت کار را سخت‌تر کرده است. در خلاصه داستانی که از سمت عوامل این فیلم منتشر شده، آمده است: «هما حقی و نامزدش به همراه خانواده حقی آماده می‌شوند تا برای شب تولد همایون حقی، پدر خانواده او را غافلگیر کنند. اما با رسیدن پدر، همه خانواده غافلگیر می‌شوند.

اما این همه داستان نیست در دو قسمت پخش شده از این سریال می‌بینیم که داستانی عاشقانه در آن جریان دارد و تا کنون به موضوعات و سخت‌گیری‌ها اجتماعی دهه شصت اشاره شده است.

سریال می‌خواهم زنده بمانم سریالی پرستاره است و همین مورد یکی از برگ‌های برنده این سریال خواهد بود. حامد بهداد، سحر دولتشاهی، پدرام شریفی، بهاره کیان افشار، علی شادمان، مهران احمدی، آزاده صمدی، آناهیتا درگاهی، افسانه چهره آزاد، بابک کریمی، فرید سجادی حسینی، عزت الله مهرآوران، مائده طهماسبی، ناهید مسلمی، بیژن بنفشه خواه، امیر نوروزی، مهدی حسینی نیا، محمدرضا مالکی و مهدی صباغی از جمله بازیگران آن هستند.

‌می‌خواهم زنده بمانم

برگ برنده سریال

علاوه بر این که بازیگران خوب و بازی مورد قبول آن‌ها می‌تواند این سریال را برای مخاطبان جذاب کند از سویی تیتراژ پایان فیلم را همایون شجریان به نام آسمان ابری در فضایی عاشقانه خوانده است. در این اثر بر اساس اشعاری از حسین منزوی و غلامرضا طریقی منتشر شده، غلامرضا صادقی آهنگساز و تنظیم کننده، همایون شجریان خواننده، پدرام فریوسفی، میثم مروستی، نیلوفر محبی، امین عطایی و مهرداد عالمی نوازندگان، کاوه عابدین و مرجان معصومی گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

این سریال به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته است که شایسته پس از تهیه آثاری، چون «طلا»، «خانه دختر»، «۵۰ کیلو آلبالو» و … به می‌خواهم زنده بمانم رسیده است.

شاه حسینی کارگردان این سریال، سینما را با دستیار کارگردانی فیلمسازانی همچون رسول ملاقلی‌پور، سیامک شایقی و بهرام بیضایی آغاز کرد. او در این سال‌ها چند فیلم کوتاه نیز مقابل دوربین برد که از آن‌ها می‌توان به چند کیلومتر جلوتر و به طعم خاک اشاره کرد.