‍ تکذیب خبر سرقت از منزل استاندار کرمانشاه

‍ تکذیب خبر سرقت از منزل استاندار کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دلیری اظهار کرد: طی یکی ۲ روز گذشته شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر وقوع سرقت از منزل شخصی استاندار کرمانشاه در یکی از محلات شهر در فضای مجازی توسط رسانه‌های بیگانه منتشر شد.

وی افزود: در همین راستا مأموران انتظامی شهرستان کرمانشاه بررسی‌های دقیق و همه جانبه ای به منظور صحت و سقم سرقت از منزل «بهمن امیری مقدم» استاندار کرمانشاه انجام و در نهایت مشخص شد هیچ گونه سرقتی صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: مأموران پلیس به صورت شبانه روزی در حال تلاش برای برقراری امنیت پایدار بوده اند و قاطعانه نیز با همه مجرمان در حوزه‌های مختلف برخورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: دشمنان انقلاب همواره در شبکه‌های اجتماعی با اجرای سناریوهای نخ نما به دنبال جریان سازی و انتشار اخبار دروغین علیه سازمان‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی کشورمان بوده اند تا ضمن دستیابی به اهداف و اغراض شخصی، دستگاه‌های امنیتی را هم ناکارآمد جلوه دهند.

وی خاطرنشان کرد: دروغین بودن این سناریوهای تکراری و خنده دار برای افکار عمومی کاملاً روشن بوده و دست دشمنان انقلاب و شبکه‌های معاند برای مردم فهیم کرمانشاه رو شده است.

منبع : مهر