آخرین وضعیت مدیر فنی تیم ملی هندبال بانوان پس از ابتلا به کرونا/ رزمگر: پزشکان اردنی از خواهشِ درونِ من بی‌خبرند

آخرین وضعیت مدیر فنی تیم ملی هندبال بانوان پس از ابتلا به کرونا/ رزمگر: پزشکان اردنی از خواهشِ درونِ من بی‌خبرند

عزت‌الله رزمگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص آخرین وضعیت سلامتی‌اش پس از بتلا به ویروس کرونا در جریان مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا و بستری در بیمارستانی در اردن، اظهار داشت: حدود شش روز پیش پس از ترخیص از بیمارستان به هتل منتقل شدم اما این امر مشروط به استفاده از دستگاه اکسیژن‌ ساز بود. سفیر جمهوری اسلامی ایران در اردن، آقای ناصری  و همکارانش نهایت تلاش‌شان را انجام دادند و در این مدت طولانی خیلی زحمت  کشیدند. این عزیزان دستگاه اکسیژن ساز تهیه و به هتل محل اقامت من منتقل کردند تا بتوانم کمبود اکسیژن شدیدی را که داشتم جبران کنم.

مدیر فنی تیم ملی هندبال بانوان کشورمان افزود: پس از تمرینات زیاد که شامل تنفس بدون ماسک و تمرینات ایزومتریک و حداکثر قدم زدن بود، خدا را شکر دیروز توانستم چندین ساعت بدون نازال و دور از اکسیژن باشم. از شب گذشته نیز تمرینات تقویت ریه را جدی‌تر انجام می‌دهم.

 رزمگر تاکید کرد: روزهای اول به سختی حدود نیم ساعت بدون اکسیژن می‌توانستم تحمل کنم اما از دیروز صبح بعد از تمرینات ایزو‌متریک دوباره اکسیژن را قطع و حدود شش ساعت تحمل کردم. پس از این کار پزشکم من را جریمه کرد چون ضربان‌قلبم فزاینده بود و‌ به قلبم فشار می‌آمد.

وی خاطرنشان کرد: مجبورم برای شرایط سالن ترانزیت قطر که باید چند ساعت بدون اکسیژن منتظر پرواز دوم باشم، چندین بار تمرین کنم. خواهشی در درون من است که شاید دکتر آن را نمی‌داند و آن این است که دلتنگ وطنم هستم و به خاطر آن با این لحظات سخت می‌جنگم. به امید خدا اگر این روند صعودی باشد، تست مجدد PCR انجام می‌دهم و با همکاری سفارت محترم برای تهیه بلیت و پرواز اقدام می‌کنم.

رزمگر خاطرنشان کرد: یک بار دیگر وظیفه دارم از حمایت‌های برادرانه ریاست فدراسیون هندبال، آقای پاکدل، نایب رئیس و دبیر و تمام پرسنل فدراسیون هندبال کشور  از سفیر جمهوری اسلامی ایران، سر کنسول و همه همکارانشان در کشور اردن که با  لطف و مهربانی مثال زدنی و خستگی ناپذیر همه روزه در بیمارستان و هتل از بنده حمایت و دلجویی کردند، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم. از تمام دوستان، اساتید محترم و قهرمانان عزیز و همه بزرگانی که در این‌ مدت با انرژی‌های مثبت خود بنده را مورد حمایت قرار دادند و با دعای خیر خود من را حمایت کردند، ممنونم و امید‌ارم همواره سلامتی، شادی و موفقیت مهمان آنها و خانواده محترمشان باشد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم