آرای جدید کمیته اخلاق منتشر شد/ خبری از کنعانی‌زادگان نیست

آرای جدید کمیته اخلاق منتشر شد/ خبری از کنعانی‌زادگان نیست

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون فوتبال، با اعلام کمیته اخلاق رأی محکومیت صادره علیه رضا طلایی منش، سرمربی تیم بزرگسالان شهرداری همدان طی صدور دادنامه کمیته استیناف، قطعیت یافته است و وی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و دو مسابقه محرومیت تعلیقی محکوم شد. بر همین اساس از هرگونه فعالیت نامبرده در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه‌ها ممانعت بعمل آمده و نتیجه به کمیته اخلاق گزارش شود.

* با توجه به اینکه رأی محکومیت صادره علیه مهدی آقازاده، مدیرعامل سپیدرود رشت قطعیت یافته است و وی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و دو مسابقه محرومیت تعلیقی محکوم شد. بر همین اساس از هرگونه فعالیت نامبرده در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه‌ها ممانعت به عمل آمده و نتیجه به کمیته اخلاق گزارش شود.

* با اعلام کمیته اخلاق عباس قانع عزآبادی و مهدی محمدی، طبق بند یک ماده ۵۲ و بند یک ماده ۶۳ ایین نامه اخلاق فدراسیون فوتبال، فعالیت افراد فوق در حوزه فوتبال بلامانع است و می‌توانند از این پس به فعالیت‌های خود در حوزه فوتبال ادامه دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، آرای کمیته اخلاق در حالی منتشر شد که همچنان خبری از پرونده جنجالی محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم ملی ایران به دلیل انتشار فایل صوتی غیر اخلاقی منتسب به او نیست.

منبع : مهر