آرزوی کودکی ام مرا ثروتمند کرد

آرزوی کودکی ام مرا ثروتمند کرد

در کودکی وقتی به روستا رفته بودیم زمانی که از لابه لای درخت ها و باغ ها می گذشتم می دیدم که کشاورزان چه زحمتی می کشند تا محصولات را به دست ما برسانند آن روز ها با خود گفتم که برای این میوه ها زحمت فراوانی کشیده شده است پس این ها خیلی با ارزش هستند سال ها از این ماجرا گذشت تا اینکه من بالاخره فعالیتم را روی میوه ی کیوی شروع کردم از آن جایی که ارزش آن را می دانستم تمام تلاش خود را کردم تا بتوانم در این حوزه به ثروتی برسم تا بتوانم سود خوبی به کشاورزان بدهم و از این راه خودم نیز به جایگاه ویژه ای برسم من در این راه به موفقیت رسیدم و توانستم رویاهایم را محقق سازم.

کیوی بسته بندی شده

به طور کلی اغلب نقاط کشور ما دارای آب و هوای مناسب، آفتاب کافی، خاک حاصلخیز و شرایط مساعدی برای کشت و پرورش انواع میوه اعلا و مرغوب مانند کیوی بسته بندی شده می باشد.‌

انواع کیوی کشت شده در کشور ما به دلیل برخورداری از آفتاب و رطوبت کافی به مدت طولانی، دارای طعم و رنگ بی نظیری بوده و از نظر خواص و وجود ریز مغذی ها نیز، منحصر به فرد می باشد.‌
بسیاری از کشور های دنیا که از شرایط مساعد کشت کیوی به میزان کافی بهره مند نبوده و دارای خاک حاصلخیز و بستر مناسبی برای کشت میوه با درجه کیفی بالا نیستند، نمونه های ممتاز این محصول را از ایران، وارد می کنند.

کیوی جنگلی

خواص کیوی جنگلی برای چشم منحصر به فرد است زیرا کیوی سرشار از ویتامین پیش ساز آ می باشد که برای تقویت بینایی چشم مفید است و موجب جوان سازی سلولهای چشم شده و از ابتلای پیری چشمها جلوگیری می کند و باعث تطابق بهتر در نور شب و نور محیطی می گردد.

کیوی با مبتلا شدن چشمها به بیماریهای دوران سالمندی از جمله آب سیاه و آب مروارید پیشگیری می کند هر چند این بیماریها مخصوصا آب مروارید نیز می تواند در سنین پایین تر هم نمایان گردد اما پیداش آنها در دوران سالمندی یعنی از سنین شصت سال به بالا شایع تر است.

image002 2 - آرزوی کودکی ام مرا ثروتمند کرد

کیوی خشک شکری

با وجود مشتریان بسیار برای خرید کیوی خشک شکری باید گفت که تولید این محصولات به صورت عمده انجام می شود که این امر زمینه را برای فروش عمده فراهم می آورد.

برای فروش محصولات روش های مختلفی تدارک دیده می شود که در هر کدام از آن ها راهکار های خاصی ارائه می گردد، در دنیای پیشرفته امروز فروش اینترنتی توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده که با این وجود روز به روز خدمات ارائه شده گسترده تر می شود.

با وجود فروشگاه ها و سایت های آنلاین خریداران در کمترین زمان ممکن می توانند نمونه های مختلف را شناسایی و بعد خرید خود را انجام دهند.

image003 3 - آرزوی کودکی ام مرا ثروتمند کرد