آزمون دولینگو

آزمون دولینگو

کلاس دولینگو به همراه بهترین منابع تخصصی آزمون دولینگو dUOLINGO

آزمون دولینگو

آزمون دولینگو یک آزمون تخصصی زبان انگلیسی برای سنجش زبان انگلیسی داوطلبینی می باشد. اخیرا به دلیل شرایط کرونا و همچنین هزینه بالایی آزمون های بین المللی دیگر مانند تافل و آیلتس و از همه مهم تر نحوه برگزاری آزمون دولینگو و سولات سهل این آزمون طرفداران آزمون دولینگو در تمامی دنیا به خصوص در ایران عزیز ما نیز افزایش پیدا کرده است.

اما سوال اساسی که ذهن تمامی داوطلبین عزیز را به خودش معطوف کرده است.

1_منابع آزمون دولینگو چست؟

منابع آزمون دولینگو چه در لغات زبان، و چه در قسمت گرامر و ساختار نویسی و تمامی بخش های دیگر دولینگو مانند اسپیکینگ و رایتینگ و حتی لیسنینگ بیشتر به صورت زبان عمومی می باشد اما اخیر دچار تغییر و تحول اساسی شده که اکثر دانش پژوه های عزیز را غافلگیر کرده است و آن هم استفاده از لغات ساختاری مهم و همچنین استفاده از گرامرهای پیچیده ای که دانشتن آنها بسیار مهم است.

مرکز زبان ایرن بریتانیا برای اولین بار در ایران اقدام به تهیه و جمع آوری کلیه منابع آزمون دولینگو چه به صورت خریداری شده و چه به صورت تالیفی که توانسته بسیاری از داوطلبین عزیز آزمون دولینگو را در رسیدن به هدفشان موفق گرداند.

منابع اصلی آزمون دولینگو شامل کتاب دولینگو گرامر، لغات کاربردی زبان دولینگو در کتاب دولینگو انگلیش تست و آموزش رایتینگ و اسپیکینگ دولینگو در کتاب استاد رحمانی می توان یافت.

2_آیا با آمادگی آیلتس و یا تافل می توان در آزمون دولینگو شرکت کرد؟

اگر شما هم جزو آن دسته داوطلبین عزیزی هستین که در کلاس های تخصصی زبان دیگری غیر از دولینگو شرکت کرده اید و در حال حاضر با آزمون دولینگو آشنا شده اید این نکته را حتما مد نظر قرار دهید که آزمون تافل و آیلتس و دیگر آزمون های بین المللی تفاوت بسیار زیادی با دولینگو داشته که حتما کلاس های دولینگو را شرکت بفرمایید.

برای اولین بار در ایران مرکز زبان ایران بریتانیا اقدام به برگزاری کلاس های فشرده 5 جلسه دولینگو برای داوطلبینی که آشنایی کاملی با زبان انگلیسی داشته و فقط درصدد این میباشند که آمادگی کافی را برای آزمون Duolingo  را کسب نمایند که این 5جلسه برای این دسته از داوطلبین کافی می باشد.

کلاس های بعدی زبان انگلیسی فوق فشره 1 ماهه برای داوطلبینی که سطح متوسطی از زبان را داشته و قصد ارتقاء نمره در آزمون دولینگو را دارند که در این شرایط بهترین گزینه برای این افراد می باشد.

در این کلاس های تخصصی زبان دولینگو بخش های مختلفی از قبیل رایتینگ، اسپیکینگ، توصیف تصویر، نحوه پرکردن جای خالی و همچنین انتخاب real word برای داوطلبین عزیز توصیف و تشریح خواهد شد.

3_ بهترین کلاس تخصصی آزمون دولینگو در ایران در کجا برگزار می شود؟

مرکز زبان ایران بریتانیا به انتخاب کاربان عزیزی که در کلاس های فشرده و یا فوق فشرده دولینگو Duolingo این مرکز شرکت کرده اند بهترین شرایط برای پاسخگویی به سوالات و آشنایی با سبک های آموزشی مختلف آموزشی در آزمون دولینگو را برای آنها به عمل آورده است.

استفاده از اساتید دلسوز و برجسته با سابقه

آزمون آزمایشی دولینگو

حذف نقاط ضعف و تاکید و تقویت نقاط قوت دانش پژوه

به کارگیری از تکنیک های 2021 آزمون دولینگو

4_نمونه سوالات سال های گذشته دولینگو را از کجا تهیه کنم؟

سخت ترین کاری که هر داوطلب برای ارتقاء نمره با آن مواجع است پیدا کردن نمونه سوالات سال های گذشته به همراه پاسخ تشریحی آنها می باشد که مرکز زبان ایران بریتانیا تمامی سوالات 7 ستا گذشته با اشاره به سختی و آسانی آنها دسته بندی کرده شده و به همراه پاسخ تشریحی در یک پکیج بی نظیر دولینگو در اختیار داوطلبین عزیز قرار میدهد.

همچنین این بسته آموزشی به صورت کاملا رایگان به تمامی داوطلبینی که کلاس های دولینگو مرکز زبان ایران بریتانیا را ثبت نام بفرمایند ارائه خواهد شد.

5_آیا در آزمون دولینگو تقلب میتوان کرد؟

بله در این آزمون به دلیل شرایط بسیار آسانی که برای داوطلبین قرار داده شده است امکان تقلب وجود دارد اما درصورت محرض شدن تقلب برای همیشه از شرکت در این آزمون محروم شده و نیجه تقلب شما به دانشگاه مربوطه به عنوان یک فرد متقلب ارئه می شود پس پذیرش دانشگاه شما نیز ازبین خواهد رفت.

6_از کجا راهنمایی لازم درباره آزمون دولینگو را کسب کنم؟

مرکز زبان ایرن بریتانیا به عنوان اولین مرکز ایرانی در ارائه خدمات دولینگو در ایران از چنین سال پیش تا به امروز سعی بر این داشته که مشاوره دقیق و کاملا رایگانی درباره شرکت در آزمون دولینگو به تمامی داوطلبینی که در تمامی استانهای عزیز ایران از شمال و جنوب و چه شرق و غرب ایران باشند ارائه دهد.

7_مکان برگزاری آزمون دولینگو کجاست؟

مکان برگزاری آزمون دولینگو منزل شماست. شما برای شرکت در آزمون Duolingo هیچ نیازی به حضور در موسسه یا مرکز خاصی را ندارید فقط کافیست به یک لب تاب ویا کامپیوتری که به وب کم متصل باشد در اختیار داشته باشید و در این آزمون شرکت کنید.

آیا با مبایل هم میتوان آزمون دولینگو شرکت کرد؟ خیر این آزمون به دلیل اینکه موارد امنیتی بالایی داشته و از صفحه مانیتور برای جلوگیری از تقلب فیلم برداری می شود استفاده از مبایل برای شرکت در این آزمون جایز نمی باشد.

image 1bbda00b38b10869bc543ee1e67c46beadce5d31 - آزمون دولینگو

8_اسپیکینگ دولینگو

یکی از قسمت های که 25 دصد نمره دولینگو را به خود اختصاص داده است اسپیکینگ DUOLINGO  می باشد. در این بخش رعایت چند مورد اساسی بسیار حائز اهمیت می باشد.

1_تلفظ دقیق کلمات

2_به کاربردن دامنه وسیعی از لغات

3_استفاده از گرامر های صحیح و متنوع در این قسمت

4_رعایت اصول اساسی صحبت کردن در زبان انگلیسی

5_روانی صحبت کردن و متقاطع نبودن سخن

6_به کاربردن اصطلاحات کاربردی و اساسی زبان

در همه این بخش های که ذکر شده است استفاده  راهنمایی یک استاد خوب و دلسوز که خود سابقه شرکت در آزمون دولینگو را داشته باشد میتواند کمک شایانی به داوطلبین عزیز داشته باشد.

از این رو هرچقدر اطلاعات یک داوطلب برای شرکت در آزمون بیشتر باشد نمره بالاتری کسب خواهد کرد.

image 7cba06d9bea314c170de93e7043de7bbdcb7c742 - آزمون دولینگو

رایتینگ دولینگو

چرا اکثر داوطلبین در قسمت رایتینگ که 33 درصد نمره دولینگو را تشکیل می دهد دچار مشکل شده اند و نیاز به راهنمایی دارند.

این به خاطر این دلیل است که داوطلبین عزیز رایتینگ این آزمون را با رایتینگ آیلتس و تافل و یا دیگر آزمون های بین المللی دیگر مقایسه میکنند و از این رو دانستن ساختار نوشتاری و قوانین مهم کاربردی برای ارتقاء نمره کمک شایانی به داوطلبین عزیز خواهد کرد.

نحوه پاسخ دهی به کلمات واقعی انگلیسی و همچنین پرکردن جای خالی نیز یکی از دغدغه های همه داوطلبین عزیز شرکت کننده در آزمون دولینگو می باشد که یک روش ابتکاری و کاملا جدید ویژه پایخ دهی به این سبک سوالات ایجاد شده که تا 90 درصد به داوطلب برای پاسخ دهی درست در این قسمت کمک خواهد کرد برای کسب اسلاعات بیشتر  با مراجعه به مرکز زبان به درستی راهنمایی خواهید شد.