آنری: مسی در پاری‌سن‌ژرمن منزوی شده است/ PSG هنوز قلمروی امباپه است

آنری: مسی در پاری‌سن‌ژرمن منزوی شده است/ PSG هنوز قلمروی امباپه است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیری آنری ستاره سابق تیم ملی فرانسه که در تیم فوتبال بارسلونا سه سال با لیونل مسی هم‌تیمی بود درباره وضعیت ستاره آرژانتینی سابق بارسلونا در دو سه ماهی که از ورود این بازیکن 34 ساله به پارک دو پرنس می‌گذرد به تعداد کم گل‌های او اشاره داشت و به رادیو مونت‌کارلوی فرانسه گفت: مسی در پاری‌سن‌ژرمن منزوی شده است و نسبت به گذشته کمتر پا به توپ می‌شود. من نمی‌گویم که او ناراحت است بلکه می‌گویم که او تنها مانده است. من به شخصه ترجیح می‌دادم که مسی را درمیدان ببینم. من با قرار داده شدن او در سمت راست خط حمله مشکل دارم. به نظر بهترین پست برای او مرکز خط حمله‌ است چرا که از آنجا بهتر می‌تواند ضرباهنگ بازی را کنترل کند. پاری‌سن‌ژرمن باید راهی پیدا کند تا بتواند از ترکیب امباپه، نیمار و مسی بهترین استفاده را انجام دهد.

دلیل دیگری که آنری برای شروع نه چندان پرفروغ مسی در عنوان کرد، قرار نداشتن او در نقطه ثقل برنامه‌های تاکتیکی PSG‌ است. او ادامه داد: مسی خیلی حرف نمی‌زند. او با توپ حرفش را می‌زند. فعلاً پاری‌‌سن‌ژرمن قلمروی امباپه است و اوست که دارد بیشتر از همه بازیکنان می‌درخشد. توپ بیش از هر بازیکنی به او می‌رسد. در هر لحظه‌ای از یک بازی فوتبال یک بازیکن فقط می‌تواند نقش رهبر را برای حمله تیم ایفا کند اما در پاری‌سن‌ژرمن کلی رهبر وجود دارد.

آنری در پایان تأکید کرد: من فکر نمی‌کنم که مسی از جناح راست بتواند خیلی تأثیرگذار ظاهر شود اما خب اطلاعات زیادی از جزئیات برنامه‌های تاکتیکی پوچتینو هم ندارم. مسلماً وقتی که شما به عقب برنمی‌گردید و از جایی که توپ بیشتر در گردش است فاصله بگیرید کمتر هم صاحب می‌شوید و این وضعیت فعلی مسی در پاری‌سن‌ژرمن است.

انتهای پیام/

 

منبع : تسنیم