آنچلوتی: تقابل آخرمان با بارسا یکی از 10 بازی برتر دوران مربیگری‌ام بود/ مجبور نیستم چیزی را به کسی ثابت کنم

آنچلوتی: تقابل آخرمان با بارسا یکی از 10 بازی برتر دوران مربیگری‌ام بود/ مجبور نیستم چیزی را به کسی ثابت کنم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که شاگردانش فردا شب (شنبه) در هفته بیست‌وهشتم لالیگای اسپانیا پذیرای ویارئال خواهند بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی در خصوص وضعیت تیمش گفت: بازیکنان احساس خستگی دارند، برای همین باید ارزیابی کنیم که چه کسانی فردا بازی کنند. بازی چهارشنبه مقابل بارسلونا برای ما خیلی مهم بود، چون موفق شدیم به دیدار فینال راه پیدا کنیم و احتمالاً یکی از 10 بازی برتر دوران حرفه‌ای من بود. کامبک‌هایی که این فصل داشته‌ایم، اعتماد به نفس زیادی به ما داده است.

وی در مورد درباره وضعیت تمدید قرارداد چند بازیکن کلیدی خود اظهار داشت: مودریچ و کروس در حال مذاکره با باشگاه بر سر تمدید قراردادشان هستند و این مسئله را حل خواهند کرد. کیفیتی که مودریج، کروس و بنزما دارند، منحصر به فرد است. آنها بازیکنان خاصی هستند. به اعتقاد من هر سه آنها فصل آینده هم در رئال مادرید خواهند بود.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید همچنین درباره وضعیت بال برزیلی خود اظهار داشت: رودریگو در وضعیت خوبی است و فردا بازی خواهد کرد. فکر می‌کنم از او در ترکیب اصلی استفاده خواهیم کرد. رودریگو کمی دیر به تمرین امروز ما ملحق شد، چون مشکل شخصی داشت.

آنچلوتی در ادامه با اشاره به مثلث طلایی پیشین رئال مادرید که حالا کاسمیرو را کم دارد، اظهار داشت: کاماوینگا، چوامنی، والورده و سبایوس آینده این باشگاه هستند. نمی‌توان جای موردیچ، کاسمیرو و کروس را پُر کرد، به همین خاطر است که رئال مادرید باید تغییر کند و متفاوت بازی کند.

کارلتو که در کارنامه حرفه‌ای‌اش سابقه هدایت تیم‌هایی همچون یوونتوس، میلان، چلسی، پاری‌سن‌ژرمن، بایرن مونیخ، ناپولی و اورتون دیده می‌شود، در پایان خاطرنشان کرد: پس از 1272 بازی به عنوان مربی مجبور نیستم چیزی را به کسی ثابت کنم.

انتهای پیام/