آنچلوتی: کاماوینگا گزینه‌ جانشینی چوامنی در ترکیب است/ از مارسلو حمایت می‌کنیم

آنچلوتی: کاماوینگا گزینه‌ جانشینی چوامنی در ترکیب است/ از مارسلو حمایت می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که تیم تحت‌هدایتش فردا شب (یکشنبه) در چارچوب هفته دوازدهم لالیگای اسپانیا پذیرای رایو وایکانو خواهد بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: جو ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در بازی فردا به ما کمک خواهد کرد. امیدوارم بتوانیم بازی خیلی خوبی ارائه دهیم و صدر جدول رده‌بندی لالیگا را حفظ کنیم.

وی همچنین درباره هافبک ترکیه‌ای‌اش که از زمان پیوستن به این تیم در تابستان اخیر به دلیل مصدومیت هنوز نتوانسته برای این تیم به میدان برود، اظهار داشت: آردا گولر فردا در ترکیب خواهد بود. او ریکاوری‌اش را به پایان برده و به دقایقی برای بازی کردن نیاز دارد. آردا می‌تواند در پست هافبک، هافبک نفوذی، مهاجم و حتی بال بازی کند.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید که چوامنی را به دلیل مصدومیت حداقل ۶ هفته در اختیار نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: کاماوینگا گزینه‌ای برای جانشینی چوامنی در پست هافبک دفاعی است. او نزدیکترین بازیکن به اورلین است. من در سه بازی پیش‌ رو تغییرات زیادی در ترکیب تیم داشته و از سیستم چرخشی استفاده خواهم کرد.

کارلتو همچنین با اشاره به اینکه نگرانی بابت آمار گلزنی وینیسیوس و رودریگو ندارد و اطمینان دارد این دو به زودی گلزنی خواهند کرد، درباره هافبک انگلیسی‌اش هم گفت: جود بلینگام هیچ نقصی ندارد. سطح او خیلی بالاست و باید فرم و شکل فعلی‌اش را تداوم ببخشد.

وی درباره فینال لیبرتادورس (لیگ قهرمانان آمریکای جنوبی) که قرار است بین دو تیم بوکاجونیورز آرژانتین و فلومیننزه برزیل برگزار شود، اظهار داشت: امشب فینال لیبرتادورس را تماشا خواهم کرد، به خصوص اینکه مارسلو هم در این بازی حضور خواهد داشت. ما همگی هوادار مارسلو هستیم و از و او حمایت خواهیم کرد، چون او اسطوره رئال مادرید است.

سرمربی رئال مادرید در پایان درباره کورس قهرمانی لالیگا هم اظهار داشت: لیگ امسال بسیار پیچیده و دشوار خواهد شد. ما بارسلونا و اتلیتکومادرید تا آخر رقابت‌ها خواهیم جنگید و البته باید دید که جیرونا هم چه خواهد کرد.

رئال مادرید که در حال حاضر صدرنشین لالیگا است، از ساعت ۲۳:۳۰ فردا شب (یکشنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پذیرای رایو وایکانو خواهد بود.  

انتهای پیام/