آیا ست مدیریتی زنانه هدیه مناسبی برای روز زن می‌باشد؟

آیا ست مدیریتی زنانه هدیه مناسبی برای روز زن می‌باشد؟

انواع ست های تبلیغاتی مدیریتی

یکی از مناسبت‌ هایی که از اهمیت زیادی در ایران برخوردار است، روز زن است که در این روز بیشتر شرکت ‌ها و سازمان ‌ها برای قدردانی و تجلیل از کارمندان زن خود اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی مناسب می کنند. این هدایا دارای تنوع بسیار زیادی است و طبق شرایط و بودجه هر سازمان تهیه شده و به کارمندان زن ارائه می ‌شود. یکی از این نمونه هدایا، ست مدیریتی زنانه برای روز زن است که در مورد ویژگی و اقلام آن توضیحاتی را ارائه می کنیم.

معرفی ست مدیریت زنانه

ست مدیریتی از انواع ست هدایا محسوب می ‌شود که طبق سلیقه، شخصیت و زمینه کاری که بانوان دارند انتخاب شده و متناسب با آنها آماده می ‌شود. برای اینکه سازمان و شرکتی بتواند هدیه ای مناسب برای همکار و کارمندان خانم خود تهیه کند، انتخاب ست مدیریتی زنانه برای روز زن می‌ تواند گزینه ‌ای بسیار مناسب و مفید باشد.

این ست طبق وسایل و لوازمی که مورد نیاز هر خانم است، تهیه شده و به آنها ارائه می ‌شود و دارای کیفیت و رنگ ‌هایی است که می ‌تواند طبق سلیقه بانوان باشد. توجه کردن به طرح و رنگ‌ های این ست ‌های مدیریتی می تواند کمی مشکل باشد ولی می تواند یک هدیه کاربردی و مفید برای بانوان به شمار آید.

آیتم‌ های ست مدیریتی نفیس زنانه

تهیه و انتخاب ست مدیریتی زنانه برای روز زن از تاثیرگذارترین و بهترین هدایای تبلیغاتی به شمار می ‌رود که اگر در انتخاب این هدایا هوشمندانه عمل شود، در تبلیغات هم بسیار تاثیرگذار خواهد بود. انواع آیتم ‌های ست مدیریتی زنانه شامل موارد زیر هستند:

ظروف نفیس

این محصولات شامل ست بشقاب ‌های فیروزه ای، صنایع دستی، ظروف مسی و انواع دیگر ظروف ها بوده که با ارزش و کاربردی هستند. اگر با بودجه مشکلی نداشته باشید و افرادی که این کادوها را دریافت می کنند، تعداد زیادی نباشند، این انتخاب بسیار مناسب و هوشمندانه است.

ست هدیه پذیرایی

این ست هم حاوی لوازم کاربردی و لوکس است که بیشتر برای مهمانی ها ، جلسه‌ ها و سمینارها و حتی برای استقبال استفاده می ‌شود. شامل لیوان ‌های سرامیکی، ست قهوه خوری اسپرسو، ساعت رومیزی چوبی و … است. از بهترین گزینه ها برای هدیای تبلیغاتی به شمار می رود.

ست هدیه اداری تبلیغاتی

برای انتخاب ست مدیریتی زنانه برای روز زن می ‌توان از هدیه‌ های تبلیغاتی اداری که بسیار اقلام متنوعی مانند: کیف پول، جا خودکاری، فلاکس دوجداره، ست کادوی چرم و … دارد، استفاده کرد. این ست هدیه بسیار نفیس و مناسب افراد و کارکنان مهم است.

ست هدیه جاکارتی و کیف پول چرم

از دیگر آیتم‌ هایی که در ست مدیریتی زنانه وجود دارد، کیف پول چرم و جاکارتی است که بسیار کاربردی بوده و در طول زندگی هر روزه مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا در ست مدیریتی از آنها به کار برده می ‌شود. انواع جاکارتی ‌ها و کیف پول ‌های مرغوب و زیبا که از هزینه کمی برخوردار هستند نیز در بازار وجود داشته و طبق سلیقه مخاطب می ‌توان آنها را تهیه کرد و حتی می ‌توان برند و لوگوی شرکت و دیگر پیام تبلیغاتی را هم روی آنها چاپ کرد.

کاربرد و مزایای ست مدیریتی لوکس زنانه برای روز زن

زمانی که مدیران شرکت ‌ها ست مدیریتی زنانه برای روز زن را به عنوان هدایای تبلیغاتی در نظر می گیرند، در واقع به همکاران بانوی خود می گویند که برای آنها ارزش قائل هستند.

ست ‌های مدیریتی به جز تاثیرات مثبتی که روی بانوان دارد از خرید کردن این هدایا به روش مجزا و تک از قیمت مناسب ‌تری برخوردار است؛ زیرا تمام آیتم‌ ها و اقلام را هم زمان از یک مکان می ‌توان تهیه کرد و با تعداد زیاد قیمت این آیتم‌ ها مقرون به صرفه ‌تر خواهد بود. از مزایای استفاده از ست مدیریتی زنانه برای روز زن می توان موارد زیر را شمرد:

 • داشتن ارزش معنوی از مزیت ‌های مهمی است که یعنی فرد گیرنده هدیه دارای ارزش زیادی بوده و اگر این مطلب را درک کند، حس خوشایندی را به فرد ارائه دهنده القا می کند.
 • باعث ماندگاری و دوام شکل برند و لوگوی شرکت در ذهن مخاطبین و مدیران خانم و … می شود.
 • به وجود آمدن انگیزه برای برقرار کردن ارتباط در بخش ‌های کاری از مزیت های آن است.
 • کاربردی بودن ست ‌های مدیریتی برای افرادی که آن را دریافت می کنند، واضح است.
 • از جمله هدایای لوکس و مناسب محسوب می ‌شود.
 • با هزینه کم می ‌توان هدایای مناسب و برای جذب مشتری بیشتر سرمایه‌گذاری مناسبی را انجام داد.

بهترین اقلامی که می‌توان در ست مدیریتی زنانه گنجاند

کالا و محصولات شیکی که به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد را می ‌توان به صورت ست های تبلیغاتی آماده کرد و مانند ست مدیریتی زنانه برای روز زن و به کارمندان و مدیران بانو اهدا کرد. آیتم‌ هایی مانند: روان نویس ‌های نفیس، کیف پول و … وجود دارند. همچنین در ادامه به چند نمونه از اقلام ست مدیریتی هم اشاره می کنیم:

 • ست مانیکور و پدیکور تبلیغاتی
 • انواع ست چرم زنانه
 • کتاب ‌های با ارزش تبلیغاتی
 • آینه ‌های متنوع جیبی
 • ست ‌های خودکار و روان نویس
 • انواع عطرهای خوشبو
 • روسری و گل سینه
 • انواع متنوع سررسید ها

جوپنزا _ گزینه ای مناسب برای خرید ست مدیریتی

آژانس تبلیغاتی جوپنزا دارای افرادی با تخصص بالا است که طرح‌ های هوشمندانه ای را برای اوراق اداری، کاتالوگ ‌ها، بیلبوردها و لوگوها انجام می ‌دهند که می تواند بسیار روی مخاطب تاثیرگذار باشد. تمام این طرح‌ ها از اتاق فکر این آژانس و مغزهای خلاق آنها نشئت می گیرد. طراحی کردن لوگو و آرم برای بیشتر کسب و کارها اهمیت دارد و تیم طراحی این آژانس طراحی سررسیدها، بروشورها و دیگر تبلیغات را به خوبی و با کیفیت و قیمت مناسب انجام می دهد.

توانایی‌ های زیاد این مجموعه از عکاسی صنعتی، طراحی بسته ‌بندی، بازسازی آرم و لوگو و… برای رضایت کارفرمایان انجام می گیرد. طراحی و تهیه ست مدیریتی زنانه برای روز زن را با بسته‌ بندی های جذاب و شیک می توانید با خیال راحت به این مجموعه بسپارید