آینده مبهم موراتا در یوونتوس/ بانوی پیر به دنبال 2 مهاجم جدید

آینده مبهم موراتا در یوونتوس/ بانوی پیر به دنبال 2 مهاجم جدید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نظر می‌‌رسد که آینده آلوارو موراتا در تیم فوتبال یوونتوس در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است؛ چرا که گزارش شده این باشگاه دو مهاجم جدید را زیر نظر گرفته است. موراتا تابستان سال گذشته از اتلتیکومادرید به یوونتوس پیوست، اما قرارداد دو ساله او قرضی است و یووه بابت این دو فصل 20 میلیون یورو پرداخته است. بیانکونری می‌تواند با پرداخت 35 میلیون یوروی دیگر با موراتا قراردادی قطعی ببندد، اما گویا آمار نه چندان دلچسب مهاجم اسپانیایی سبب شده است که یوونتوس برای قطعی کردن قرارداد او دچار تردید شود و به مهاجمانی جدید مانند دوشان ولاهوویچ از فیورنتینا و مائورو ایکاردی از پاری‌سن‌ژرمن فکر کند که البته گزینه اول در اولویت قرار دارد.

طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت، در صورتی که فیورنتینا برای فروش ولاهوویچ با یووه همکاری نکند این تیم به سراغ ایکاردی می‌رود و امکان دارد که او را تا در بازار نقل و انتقالات ماه ژانویه جذب کند. اگر یکی از این دو بازیکن به یووه ملحق شوند، در آن صورت می‌توان خارج شدن موراتا از برنامه‌های تاکتیکی آلگری و منتفی بودن قطعی شدن قراردادش او را حتمی دانست. موراتا در حال حاضر به دلیل مصدومیت خانه‌نشین است اما او هنوز هم به همراه پائولو دیبالا با ثبت سه گل در 7 بازی در فصل جاری بهترین گلزن یوونتوس محسوب می‌شود.

یووه در حالی به خرید ولاهوویچ چشم دارد که در پایان این فصل باید ۴۰ میلیون یورو دیگر هم به فیورنتینا بپردازد. این رقم که امکان دارد ۱۰ میلیون یوروی دیگر هم به عنوان پاداش به آن اضافه شود، بابت قطعی کردن قرارداد فدریکو کیه‌زا است. کیه‌زا سال گذشته به عنوان بازیکن قرضی برای یک فصل در ازای 10 میلیون یورو به یوونتوس پیوست.

 

انتهای پیام/

 

 

منبع : تسنیم