اتفاقات هفته‌های پایانی لیگ مشکوک است!/ تلویزیون برای بازی‌های لیگ یک با هواداران و سبزی‌فروش‌ها هم مصاحبه می‌کند اما…

اتفاقات هفته‌های پایانی لیگ مشکوک است!/ تلویزیون برای بازی‌های لیگ یک با هواداران و سبزی‌فروش‌ها هم مصاحبه می‌کند اما…

خبرورزشی –

پایان رأفت درباره شایعه کناره‌گیری‌اش از سرمربیگری شهرداری آستارا پس از دیدار با رایکای بابل و ماجرای جریمه‌اش از سوی کمیته انضباطی، مصاحبه ای انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

*پس از بازی با رایکا به بازیکنان تیم روحیه دادم و اصلاً بحث استعفا مطرح نشد. متأسفانه در این مسابقه،‌ یک نیمه را به رایکا دادیم و بازیکنان ما دستورات تاکتیکی کادر فنی را اجرا نکردند. داور یک پنالتی به سود ما اعلام نکرد و صحنه‌های برابر را به نفع حریف می‌گرفت.

*دروازه‌بان حریف دو قدم جلو آمد و پنالتی ما باید تکرار می‌شد. در یک بازی لیگ دسته دوم، داور سه بار پنالتی حریف را تکرار کرد. انگار قوانین در لیگ‌های مختلف با هم متفاوت است. شش دیدار تا پایان فصل داریم و امیدوارم بیشترین امتیازات را بگیریم. امتیازات را مفت از دست دادیم و باید این نتایج را جبران کنیم.

*جریمه ۵۰ میلیونی خیلی زیاد است و به این حکم اعتراض کردم. به سازمان لیگ، مسئولان و داور بی‌احترامی نکردم و از خودم و شهرم دفاع کردم. چرا باید ۵۰ میلیون تومان جریمه شوم؟ عوامل باشگاه ملوان می‌گویند به کسی فحش ندادیم؛ اگر این حرف درست است، چرا فیلم سر دادن شعارها را پخش نمی‌کنند؟

*تلویزیون وقتی بازی دو تیم لیگ یکی را نشان می‌دهد، با سبزی‌فروش‌ها و هواداران هم مصاحبه می‌کند. این برنامه‌ها به شهر ما و باشگاه‌های خصوصی که از جیب خود خرج می‌کنند هم اهمیت بدهند.

*اتفاقات یکی دو هفته اخیر در برخی دیدارها مشکوک است و کمیته اخلاق باید نظارت بیشتری داشته باشد. اگر به این اتفاقات رسیدگی نشود، بازیکنان جوان فکر می‌کنند حرکات خوبی است و آن را تکرار می‌کنند اگر چه خیال همه بابت تیم شهرداری آستارا راحت باشد. مطمئن باشید بازیکنان ما در همه دیدارها با تمام توان به میدان می‌روند.

منبع : خبرورزشی