اجاره روزانه ویلا در لواسان و تابستانی خنک و مهیج

اجاره روزانه ویلا در لواسان و تابستانی خنک و مهیج

تعطیلات تابستانی که شروع می شود، موج تازه سفرها نیز آغاز می گردد. دانش آموزان و دانشجوها خوشحال از به پایان بردن یک سال تحصیلی پر فراز و نشیب، دل به سفری در طبیعت می بندند. در این میان والدین شاغل، باید بتوانند بین کار خود و این خواسته به حق فرزندان، تعادلی برقرار کنند. از این رو، اجاره ویلا در مناطق خوش آب و هوا و ییلاقی اطراف تهران، برای نمونه لواسان یکی از بهترین گزینه هاست. کافیست با اجاره ویلا در لواسان، قبل از راه افتادن، مکان اقامت خود را رزرو کنید. سپس سوار وسیله نقلیه خود شده و با طی مسافت تقریبا۳ کیلومتر و زمان تقریبی ۲۰دقیقه، از تهران به مقصد خود برسید.

این سفر کوتاه و پر انرژی در روزهای آخر هفته، می تواند حسابی حال همه اعضای خانواده را سر جایش بیاورد. حتی اگر بودجه سفر خانواده آن قدرها هم زیاد نباشد، اجاره سوئیت در لواسان، انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. این منطقه سرسبز و پر جاذبه، گزینه های بسیار زیادی برای گذراندن ایام سفر به شما پیشنهاد می دهد. آن قدر که حتی متوجه نشوید، زمان چطور گذشته. پس آماده سفری کوتاه شویم و با هم گشتی در این جاذبه توریستی نام آشنای اطراف پایتخت بزنیم. تلاش ما این است مناطقی را که احتمالا کمتر بشناسید، به شما معرفی کنیم.

دیدنی های لواسان، شهری در میان کوه و رود

این منطقه توریستی، سرشار از مکان ها و طبیعت خاطره برانگیز است. جاذبه های گردشگری لواسان آن چنان متنوع است که انتخاب چند نمونه از آنها بسیار دشوار است. مجموعه ای از زیبایی های طبیعت، شامل قله ها، رودخانه ها، آبشارها و غارها در کنار مکان هایی مانند باغ موزه وزیری، ترکیبی خاص و استثنایی به آن داده. روستاهای فراوان منطقه لواسان نیز علاوه بر جاذبه های طبیعی، از لحاظ مردم شناسی و فرهنگ خاص ساکنانش، جایگاه خود را در شناخت منطقه لواسان دارند.

آبشارهای ناران و برگ جهان

یکی از جاذبه های طبیعی هر منطقه کوهستانی، آبشارهای شکل گرفته در میان ارتفاعات و دره های آن است. لواسان از این منظر، بسیار غنی می باشد. حتی تصور قرار گرفتن در زیر آب های فروریزنده و خنک آبشاری با ارتفاع ۱۵ متر، روح انسان راصفا می بخشد. آبشار ناران در شمالمحله ناران روستای کند و علیای لواسان، این تجربه لذت بخش را در اختیار شما قرار می دهد. این آبشار زیبا به علت موقعیت جغرافیایی خود، در تمام روزهای سالمی خروشد. اما در فصل بهار، حجم آب آن به دلیل بارندگی های بهاری، زیادترشده و برجذابیت های آن افزوده می شود.

از آبشار ناران که بگذریم، آبشار برگ جهان یکی دیگر از مناطق دیدنی لواسان است. این آبشار زیبا در روستای برگ جهان و بلندیهای کوه های سیاه چال واقع شده. علاقمندان به کوهنوردی، عاشق سفر به این آبشار خواهند شد. چرا که در طی یک پیاده روی یک ساعته برای رسیدن به آن، باید بخش زیادی از مسیر را با استفاده از مهارت های کوهنوردی طی کرد. افزون بر این، آبشار برگ جهان، در مسیر صعود کوهنوردان به “قله سر سیاه غار”قراردارد.

روستای برگ جهان

از آبشار برگ جهان گفتیم، اکنون زمان آن است که به سراغ روستای زیبای برگ جهان در نزدیکی این آبشاربرویم. این روستای کهن در ۱۳ کیلومتری شهر لواسان واقع شده. کوچه باغ ها،بافت قدیمی و سنتیِ خانه ها، و آثار کهن و تاریخی این روستا رابرای گردشگران،بسیار محبوب کرده. البته بناهای تاریخی این روستا نیازمند توجه بیشتر متولیان میراث فرهنگی کشور هستند. ظروف سفالی کشف شده از کاوش های باستان شناسی قدمت این روستا را نشان می دهند. رود برگ جهان نیز در این روستا جاریست و در نهایت پس از یکی شدن با رودخانه رودبار، به سد لتیان می ریزد. این روستای زیبای کوهستانی، جاذبه های دیگری چون قلعه دختر، زندان خانه لار و آرامگاه امام زاده اسماعیل را در خود جایداده.

غار هملون

لواسان برای منحصر به فرد شدن و دلبری کردن، فقط یکی دو تا غار کم دارد. غار هملون، در نزدیکی میگون لواسان، یکی از آن غارهاست.این غار از دو غار هملون بزرگ و کوچک تشکیل شده. البته طبیعت گردی در این غار، نیاز به تجهیزات مخصوص غارنوردی دارد. اما اگر از جمله کاشفان غارها باشید، جستجو در این غار را به شما پیشنهاد می کنیم. ارتفاع این غار در ابتدای ورود کم و مسیر گذر از آن، کم پهنا می باشد. دالانی با شیب تند با امتداد ۳۵ متری درجهت پایین، چالش بعدی شما در تجربه این غار است. به اینها لغزنده بودن محیط غار را اضافه کنید تا هیجان انگیزی سفرتان کامل شود. این لغزندگی به علت پوشیده شدن کف سنگی این غار با لایه های گِل می باشد. تاسیس مدرسه تخصصی یخ نوردی در نزدیکی غار هملون در طی سال هایاخیر، باعث شده که علاقمندان بیشتری به کاوش این غار در منطقه هملون بپردازند. این منطقه را به علت فراوانی غارها و حفره های درون صخره ها، “همه جا لانه” نیز می نامند.

اجاره ویلا استخردار لواسانبا قیمت های مناسب

کرونا خیلی وقت می شود که مهمان کشورمان شده و از این رو مدتهاست که خیلی از ما نتوانسته ایم سری به ورزش مفرح شنا در استخرهای عمومی بزنیم. اما با سفر به لواسان، شهری برای عاشقان طبیعت، گزینه جذابی پیش روی ما قرار دارد. ما می توانیم با اجاره ویلا در لواسان با استخر، با یک تیر دو نشان بزنیم. هم سفری سریع، کوتاه و متنوع را پیش رو خواهیم داشت و هم می توانیم در محیطی بهداشتیو ضد عفونی شده، با خاطری خوش، شنا کردن را به تجربه لذت بخش زندگی خود برگردانیم. لواسان منطقه ای است که با ویلاهای مجهز و مطمئنش، انتخاب بسیار مناسبی برای این هدف می باشد.

لوکس ویلا همراه سفرهای تابستانی شما

اجاره ویلا کار ساده ای نیست. بسیاری از ما زمان انتخاب اقامتگاه مناسب سفر، واقعا گیج می شویم. بی تردیددر میان تنوع مراکزی که خدمات سفر را ارائه می دهند، انتخاب یک مرجع قابل اعتماد،کار دشواری است. اما لوکس ویلا کار را برای شما آسان و قابل اعتماد کرده. تنوع بسیار بالای ویلا، سوئیت و آپارتمان در این وبسایت می تواند خیال تان را برای انتخاب مکان مناسب آسوده کند.

علاوه بر این، توضیح دقیق امکانات و تجهیزات گزینه های ارائه شده و عکس های زیاد و با وضوح خوب از آنها، از دیگر مزایای لوکس ویلا می باشد. این مسئله به شما اجازه می دهد که بتوانید قبل از شروع سفر، با دقت و جزئیات، تصمیم مناسب را بگیرید. پس از این، با گذاری دروبسایت لوکس ویلا می توانید از جاهای دیدنی آن منطقه نیز به طور کامل باخبر شده و برنامه روزهای سفرتان را با پیش بینی درست تعیین کنید.