احتمال لغو چند بازی در هفته نخست لیگ یک

احتمال لغو چند بازی در هفته نخست لیگ یک

خبرورزشی –

هیات فوتبال استان تهران نامه خروج ازامتیاز بادران را امضاء نمی کند. این در حالی است که باشگاه شمس آذر قزوین امتیاز حضور تیم تهرانی در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور را خریداری کرده است. سازمان لیگ در اعلام هفته نخست بازی ها نام بادران را آورده است و این بدین معنی است که هنوز انتقال امتیاز بادران به قزوین نهایی نشده است. از سویی جالب است بدانید بادران در تهران نه تمرین می کند و نه سرمربی انتخاب کرده است. این باشگاه در رده های سنی پایه  فعال است و از سویی در سوپر لیگ استان تهران نیز امتیاز خریداری کرده است. 

دیگر تیمی که حضورش در هفته نخست بازی ها در هاله ای از ابهام قرار دارد تیم استقلال ملاثانی است. هم اکنون دو تیم با این نام تمرین می کنند. یک تیم زیر نظر ابراهیم اشکش و دیگری تحت نظر مالک باشگاه با یک سرمربی جدید. بین طرفین مشکلات حقوقی به وجود آمده است و شکایت هایی هم در این راستا در محاکم قضایی تنظیم شده است و بدون شک تا زمان صدور رای فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور آغاز شده است.

و اما در فاصله چهار روز مانده به شروع بازی های این فصل لیگ یک شاهین شهرداری بوشهر هنوز سرمربی ندارد. بعید به نظر می رسد این تیم حتی موفق به ثبت نام در بازی ها شده باشد. در این صورت بازی هفته نخست این تیم در فصل جدید برگزار نخواهد شد. دلیل غیبت هیچ یک از این تیم ها در هفته نخست بازی ها موجه نیست و به احتمال قوی نتیجه از سوی کمیته انضباطی ۳-۰ به سود حریفان اعلام خواهد شد. نکته مهم اینکه طبق قانون هر تیمی غیر موجه در دو هفته از بازی ها به صورت متوالی یا متناوب حضور نداشته باشد به صورت خودکار و با رای کمیته انضباطی از جدول بازی ها کنار گذاشته می شود. این اتفاق آخرین بار در لیگ یک و برای تیم اتکا گلستان رخ داد. 

انتخاب هدیه تبلیغاتی خاص و زیبا ویژه مدیران و کارمندان

و اما برنامه هفته نخست بازی های دسته اول از این قرار است:

شنبه ۲۴ مهر

مس شهر بابک –  پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
ملوان بندر انزلی –  آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
سایپا تهران- استقلال خوزستان – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
خیبر خرم آباد- شهرداری آستارا – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد

 یکشنبه ۲۵ مهر

ماشین سازی تبریز- شهرداری همدان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
خوشه طلایی ساوه – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید چمران ساوه
بادران تهران  –   مس کرمان – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه کارگران تهران
استقلال ملاثانی-  رایکا بابل – ساعت ۱۷- ورزشگاه اختصاصی فولاداهواز
شاهین شهرداری بوشهر – قشقایی شیراز- ساعت ۱۷- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

منبع : خبرورزشی