اریکسن به میلان بازگشت

اریکسن به میلان بازگشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا اعلام کرد که کریستین اریکسن به شهر میلان برگشته و امروز (پنجشنبه) با مدیران باشگاه اینتر ملاقات خواهد کرد اما نه برای از سر گرفتن کارش در این تیم بلکه برای فسخ قرارداد.

اریکسن 6 ماه پیش در جریان اولین بازی‌اش برای تیم ملی دانمارک در رقابت‌های یورو 2020 حین مصاف با فنلاند دچار ایست قلبی شد و از آن زمان دیگر نتوانسته به میادین برگردد. در همین حال پزشکان برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقی یک دستگاه ضربان‌ساز در قفسه سینه وی نصب کرده‌اند که همین موضوع سبب می‌شود او شانس بازی در سری A و برخی دیگر از لیگ‌های بزرگ اروپا را از دست بدهد چرا هرگونه برخوردی یا ضربه‌ای به او در زمین بازی ممکن است باعث از کار افتادن دستگاه ضربان‌ساز شود.

از این رو برای اینتر و بازیکن دانمارکی‌اش گزینه‌ای جز پایان همکاری و فسخ قرارداد باقی نمی‌ماند و این اتفاق هم قرار است امروز رخ دهد.

با این حال به نظر نمی‌رسد که اریکسن قصد بازنشستگی داشته باشد چرا که مدتی است تمرینات خود را با تیم سابقش در دانمارک (اودنسه) از سر گرفته است.

اریکسن تنها بازیکن اینتری نیست که به خاطر مشکل قلبی مجبور به ترک این تیم می‌شود. پیش از او خلیلو فادیگا، هافبک پیشین نراتزوری هم در بدو ورودش به این تیم در سال 2022 از سوی پزشکان مستعد ابتلا به حمله قلبی تشخیص داده شد و به این ترتیب هرگز نتوانست برای نراتزوری بازی کند و حرفه‌اش را در لیگ برتر انگلیس ادامه داد.

به گزارش گاتزتا، اریکسن 29 ساله احتمال با فسخ قراردادش به دانمارک باز خواهد گشت تا دوران بازیگری‌اش را در آنجا ادامه دهد هرچند احتمال ارائه پیشنهاد به او از سوی باشگاه‌های لیگ برتری و اردویژه هلند هم وجود دارد.

 

انتهای پیام/

 

منبع : تسنیم