استفاده از ظرفیت شیعه و سنی در راستای تبیین ترویج فرهنگ مقاومت

استفاده از ظرفیت شیعه و سنی در راستای تبیین ترویج فرهنگ مقاومت

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام علی اصغر علیپور در خصوص همایش «افطاری‌های وحدت و مقاومت» اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش در آستانه روز جهانی قدس، ترویج فرهنگ مقاومت و ایستادگی و زنده نگهداشتن آرمان‌های فلسطین است و از ظرفیت وحدت شیعه و سنی در راستای تبیین این هدف استفاده می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: این همایش با حضور بالغ بر ۷۰ نفر از بروحانیون و چهره‌های تقریبی شیعه و اهل سنت در این شهرستان برگزار شد.

وی اظهار کرد: همایش افطاری‌های وحدت و مقاومت که با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز اسلامی خراسان رضوی در سطح مناطق تلفیقی این استان برنامه ریزی می‌شود، در تایباد نیز به میزبانی مسجد جامع احناف شهر تایباد و مسجد جامع شهر مشهدریزه برگزار شد.

حجت الاسلام علیپور بیان کرد: این محفل وحدت بخش هرساله به مناسبت ماه رمضان و در آستانه روز قدس در شهرستان تلفیقی تایباد برگزار می‌شود و امسال برای چهارمین سال بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد تصریح کرد: هر یک از حاضرین بر اهمیت مسجدالاقصی و قدس شریف، اهمیت مسئله فلسطین در جهان اسلام و همچنین همگرایی در این رابطه تاکید و در پایان بیانیه‌ای در جهت حمایت مردم مظلوم فلسطین امضا کردند.