استقلال خوزستان در موقعیت اضطراری/ پورموسوی و چند بازیکن در خطر

استقلال خوزستان در موقعیت اضطراری/ پورموسوی و چند بازیکن در خطر

به گزارش خبرنگار مهر، سید سیروس پورموسوی که فصل گذشته توانست همراه با تیم فوتبال استقلال خوزستان قهرمان لیگ دسته اول شود و به لیگ برتر راه یابد در فصل بیست و سوم تاکنون نتوانسته در هفت هفته بردی را با این تیم کسب کند و با یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفته است.

تنها امتیاز آبی‌های خوزستان به دیدار هفته اول این تیم مقابل شمس آذر قزوین بر می‌گردد که این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. پورموسوی پس از دیدار با پیکان و در نشست خبری پس از بازی از سمت خود کناره گیری کرد که با واکنش مدیران این باشگاه همراه شد، آنها طی جلسه‌ای که با پورموسوی داشتند خواستار حفظ این مربی شدند.

استقلال خوزستان در اولین بازی خود پس از ابقای پورموسوی مقابل فولاد خوزستان قرار گرفت و در دقایق پایانی با تک گل گادوین منشأ نتیجه را به میزبانش واگذار کرد تا همچنان روند نتیجه گیری نزولی شاگردان پورموسوی ادامه دار باشد.

استقلال خوزستان در هفته هشتم باید رو در روی دیگر تیم جنوبی لیگ برتر یعنی صنعت نفت آبادان قرار گیرد؛ طبق گفته پورموسوی پس از این دیدار چند تن از بازیکنان این تیم به دلیل کم کاری از لیست تیم خط خواهند خورد و در اختیار باشگاه قرار خواهند گرفت.

این در حالی است که خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد مدیران استقلال خوزستان به پورموسوی هم اولتیماتوم داده اند که باید تیم در این بازی نتیجه بگیرد و اگر همانند دیدارهای گذشته استقلالی‌ها با شکست زمین بازی را ترک کنند احتمال تغییر در کادر فنی این تیم وجود دارد.

دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان روز شنبه ششم آبان از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.