اظهارنظر عجیب مالک ایتالیایی ناپولی؛ سر اوکراین کلاه رفت!

اظهارنظر عجیب مالک ایتالیایی ناپولی؛ سر اوکراین کلاه رفت!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، صعود تیم ملی ایتالیا به مرحله نهایی یورو ۲۰۲۴ به واسطه تساوی‌اش در خانه اوکراین، تحت الشعاع اتفاقی قرار گرفت که در دقایق پایانی بازی رخ داد؛ برخورد برایان کریستانته مدافع آتزوری با میخایلو مودریک مهاجم اوکراین در محوطه جریمه ایتالیایی‌ها، که نه داور اسپانیایی بازی خسوس خیل مانسانو، نه VAR آن را مصداق خطای پنالتی ندانستند.

نظرات گوناگونی درباره آن اتفاق رخ داد اما اورلیو دلورنیس مالک ایتالیایی باشگاه ناپولی برای بیان نظر خود تعارف را کنار گذاشت و صریحاً صلاحیت تیم ملی کشورش برای صعود مستقیم به یورو را زیر سؤال برد. اگرچه در داخل ایتالیا هم برخی با دلورنتیس هم‌نظر بوده‌اند اما نظر مالک ناپولی به خاطر شیوه بیانش بوی کینه و بغض می‌داد که دلیل آن هم احتمالاً به شیوه جدایی سرمربی ایتالیا، لوچانو اسپالتی از ناپولی در پایان فصل گذشته پس از قهرمان کردن این تیم در سری A بوده است.

دلورنتیس در حاشیه مراسم معرفی یک کتاب جدید در ایتالیا گفت: هیچ کسی دوست ندارد ببیند که سر تیمش طوری کلاه برود که شب گذشته (دوشنبه) ایتالیا سر اوکراین کلاه گذاشت. شک نکنید که آن برخورد پنالتی بود و باید پنالتی اعلام می‌شد.

نکته جالب درباره اظهارنظر دلورنتیس این بود که او زمانی نظرش را بیان می‌کرد که جووانی دی‌لورنزو مدافع تیم ملی ایتالیا که برای ناپولی توپ می‌زند هم کنارش نشسته بود.

تیم ملی اوکراین هنوز این شانس را دارد که از طریق پلی‌آف به مرحله نهایی یورو 2024 صعود کند.

انتهای پیام/