اعتراف جالب دروازه‌بان تروا: از نیمار خواهش کردم بگوید پنالتی‌اش را کدام طرف می‌زند! + عکس

اعتراف جالب دروازه‌بان تروا: از نیمار خواهش کردم بگوید پنالتی‌اش را کدام طرف می‌زند! + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قهرمانی زودهنگام پاری‌سن‌ژرمن در لوشامپیونه در حالی که این تیم در هیچ تورنمنت دیگری حضور ندارد، عملاً بازی‌های پایانی این تیم در فصل جاری لوشامپیونه از جمله بازی اخیرش برابر تروا را تشریفاتی کرد. این بازی اما حاشیه‌ای داشت که آن را برای هواداران خاطره انگیز کرد، حاشیه‌ای که البته بعد از بازی جزئیات آن مشخص شد.

در دقیقه ۲۵ این بازی که با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت و مسی و نیمار و امباپه هر سه در ترکیب PSG‌ بودند، کیلیان امباپه با یک حرکت انفرادی خودش را به محوطه جریمه تروا رساند و با خطای یکی از بازیکنان حریف نقش بر زمین شد. داور هم نقطه پنالتی را نشان داد و نیمار رفت که توپ را برای زدن ضربه پنالتی بکارد. در همان لحظه جسی مولین دروازه‌بان تیم حریف به او نزدیک شد و چند کلمه‌ای با او صحبت کرد که نیمار را خنداند. این صحنه خیلی‌ها را کنجکاو کرد تا بدانند که مولین چه گفته است که چنین واکنشی را از ستاره برزیلی حریف به همراه داشته است.

او اکنون در گفت‌و‌گو با نشریه پاریزین این موضوع را فاش کرده است. مولین گفت: به او گفتم «نِی، اگر پنالتی‌ات را بگیرم ستاره میدان می‌شوم. پس لطفاً حداقل به من بگو که می‌خواهی توپ را کدام طرف بزنی. خانواده من، مادرم، پدرم، برادر و خواهرانم و همسرم در سکوها هستند و دارند مرا نگاه می‌کنند. من دوست دارم که آنها به من افتخار کنند. پس لطفاً بگو کدام طرف میزنی؟»

نیمار اگرچه به درخواست غیرمنتظره بازیکن حریف واکنش نشان داد اما نگذاشت این موضوع او را تحت تأثیر قرار دهد و با گل کردن پنالتی‌اش، پاری‌سن‌ژرمن را 2 بر صفر پیش انداخت، البته گل او باعث پیروزی تیمش نشد، چرا که پاریسی‌ها در دقایق 30 و 49 دو گل خوردند و دو امتیاز از دست دادند.

نیمار , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ,

نیمار , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ,

انتهای پیام/

منبع : تسنیم