اعزام کشتی‌های جنگی و جنگنده‌های آمریکا به آب‌های فلسطین

اعزام کشتی‌های جنگی و جنگنده‌های آمریکا به آب‌های فلسطین

به گزارش خبرگزاری مهر، مقامات آمریکایی روز جمعه اعلام کردند که آمریکا قصد اعزام کشتی‌های جنگی و جنگنده‌های خود به نزدیکی فلسطین اشغالی را دارد.

شبکه خبری الجزیره جمعه شب به نقل از یک مقام آمریکایی اعلام کرد که ما در حال انتقال کشتی‌های جنگی و هواپیماهای جنگی به خاورمیانه در صورت پاسخ نظامی احتمالی ایران هستیم.

این مقام آمریکایی به شبکه الجزیره گفته است که کشتی‌ها و هواپیماهای جنگی از خارج از منطقه غرب آسیا به آب‌های فلسطین اشغالی اعزام خواهند شد.

در ادامه التهاب در اراضی اشغالی و اظهارنظرهای ضد و نقیض مقامات رژیم صهیونیستی علیه کشورمان، ناظران سیاسی تحرک نظامی و سیاسی فزاینده روزهای اخیر کاخ سفید در حمایت از رژیم کودک کش اسرائیل را نشان‌دهنده ادامه سیاست‌های آمریکا در بی توجهی به نقض قوانین بین المللی و معاهدات دیپلماتیک و ادامه سیاست‌های جنگ افروزی در منطقه غرب آسیا در حمایت از رژیم اسرائیل به دنبال حمله تروریستی این رژیم به کنسولگری ایران در دمشق عنوان کردند.

گفتنی است که پیشتر، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی کشورمان حمله موشکی عصر روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ رژیم جعلی اسرائیل، به ساختمان بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را با شدیدترین عبارات محکوم کرد و اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران حق مشروع و ذاتی خود را بر اساس قوانین بین‌المللی و منشور ملل متحد برای پاسخ قاطع به این‌گونه اقدامات تروریستی محفوظ می‌داند.