اعلام برندگان بلیت جام جهانی از سوی فیفا برای ایرانی ها

اعلام برندگان بلیت جام جهانی از سوی فیفا برای ایرانی ها

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بر اساس اطلاعیه‌های قبلی مرتبط با بلیت فروشی مسابقات ایران در جام جهانی مقرر بود نتایج قرعه کشی در روز دهم اردیبهشت به علاقمندان اعلام شود که فیفا پس از دریافت فهرست علاقمندان قرعه کشی را با تأخیر انجام داده و نتایج روز ١٦ اردیبهشت به فدراسیون فوتبال ایران اعلام شده است.

بر این اساس اسامی نفراتی که طبق فهرست اعلامی فیفا امکان خرید بلیت را خواهند داشت امروز شنبه ۱۷ اردیبهشت از طریق ارسال پیامک و ثبت در حساب کاربری سامانه مربوطه به کلیه علاقمندان اعلام خواهد شد.

برندگان قرعه کشی فیفا جهت تکمیل فرآیند خرید بلیت می‌بایست حداکثر تا ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه ٢١ اردیبهشت نسبت به واریز وجه اعلامی (بر اساس نرخ روز ریال قطر) از طریق لینک ارسال شده اقدام نمایند.

همانطور که پیش از این اعلام شد عدم واریز وجه در مهلت مقرر به منزله انصراف از خرید بلیت تلقی خواهد شد و در پایان مهلت ثبت نام معادل تعداد نفرات انصرافی از فهرست ذخیره ارسال شده از سوی فیفا جایگزینی داوطلبان صورت می‌پذیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در گروه B با انگلیس، آمریکا و برنده پلی آف اروپا (ولز یا اسکاتلند – اوکراین) حضور دارد.

برنامه برگزاری‌های بازی تیم ملی کشورمان در جام جهانی قطر به شرح زیر است:

برنامه مسابقات گروه دوم:

هفته اول:
دوشنبه ۳۰ آبان

* ایران – انگلستان؛ ‬ ساعت ۱۶:۳۰
* آمریکا – برنده پلی‌آف اروپا؛ ‏‬ساعت ۲۲:۳۰

هفته دوم:
جمعه ۴ آذر

*‬ انگلستان – آمریکا؛ ‏ساعت ۲۲:۳۰
*‬ ایران – برنده پلی‌آف اروپا؛ ‏ساعت ۱۳:۳۰

هفته سوم:
سه شنبه ۸ آذر

*‬ انگلستان – برنده پلی‌آف اروپا؛ ‏ساعت ۲۲:۳۰
*‬ ایران – آمریکا؛ ‏ساعت ۲۲:۳۰

منبع : مهر