افزایش تدابیر امنیتی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در پی توهین به مسی

افزایش تدابیر امنیتی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در پی توهین به مسی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بعد از تجمع اعتراضی روز گذشته (چهارشنبه) هواداران این تیم مقابل دفتر این باشگاه فرانسوی در شهر پاریس که همراه با شعارهای توهین‌آمیز علیه لیونل مسی، نیمار، مارکو وراتی و البته کریستوف گالتیه بود، تصمیم گرفته تا از بازیکنان خود محافظت بیشتری داشته باشد.

سفر غیرمجاز لیونل مسی به عربستان آنهم در شرایطی که گالتیه در پی شکست 3 بر یک تحقیرآمیز یکشنبه شب پاری‌سن‌ژرمن مقابل لوریان در هفته سی‌وسوم لوشامپیونه، مرخصی دو روزه بازیکنانش را لغو و آنها  را ملزم به شرکت در تمرینات کرد، حواشی زیادی داشته است و خشم مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و هواداران این تیم را برافروخته است.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه (AFP)، باشگاه PSG پس از انتشار بیانیه‌ای در محکومیت اقدام روز گذشته هوادارانش و در مواجهه با تهدیدات آنها برای اعتراضات بیشتر، اکنون تصمیم گرفته‌ است تا تدابیر امنیتی بیشتری را در لو کان دِ لُژ (محل تمرین تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن) و جلوی خانه برخی بازیکنانش اتخاذ کند.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که لیونل مسی را به خاطر سفر بدون مجوزش به عربستان سعودی دو هفته از همراهی این تیم محروم کرده است، شب گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد: «باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اقدامات غیرقابل تحمل و توهین‌آمیز روز چهارشنبه گروه کوچکی از افراد را به شدت محکوم می‌کند. اختلاف‌نظرها هر چه باشد، چنین اقداماتی را توجیه نمی‌کند. باشگاه حمایت کامل خود را از بازیکنان، کارکنان خود و همه کسانی که هدف چنین رفتارهای شرم‌آوری هستند، اعلام می‌کند».

گفته می‌شود برنده هفت توپ طلا قراردادش با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را تمدید نخواهد کرد و در پایان فصل جاری با منقضی شدن قراردادش این باشگاه قرانسوی را ترک خواهد کرد و بازگشت به بارسلونا یکی از گزینه‌های پیش روی اوست.

انتهای پیام/