اقدام آمریکا دیکتاتوری رسانه‌ای است/ شروع دوباره صدای بی‌صدایان

اقدام آمریکا دیکتاتوری رسانه‌ای است/ شروع دوباره صدای بی‌صدایان

به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی پرس تی وی، پرس تی وی در پی توقیف دامنه وب‌سایت این شبکه توسط دولت آمریکا بیانیه‌ای را به نگارش در آورده است که در زیر می‌خوانید:

«بسم الله الرحمن الرحیم

الذین یبلغون رسالات الله و یخشونه و لایخشون احدا الا الله و کفی بالله حسیبا

آنان که تبلیغ رسالت خدا کنند و از خدا می‌ترسند و از هیچکس جز خدا نمی‌ترسند و خدا برای حساب به تنهایی کفایت می‌کند.

قرآن کریم / آیه ۳۹ سوره احزاب

شب گذشته، پلیس فدرال آمریکا در اقدامی خلاف قانون و مغایر با آزادی بیان، به صورت غیرمترقبه و بدون هشدار قبلی، امکان دسترسی به وب سایت شبکه پرس تی وی را از طریق دامنه دات کام (.com) مسدود کرد.

شبکه بین المللی پرس تی وی، ضمن محکوم کردن این اقدام پلیس فدرال آمریکا که این بار پرس تی وی و تعدادی از دیگر رسانه‌های مستقل حامی مقاومت را هدف گرفته است، آن را عملیاتی تروریستی بر ضد افکار عمومی جهان و مصداق راهزنی و دیکتاتوری رسانه‌ای می‌داند و تاکید می‌کند بر خلاف بهانه جویی های دولت آمریکا، علت اصلی توقیف دامنه شبکه پرس تی وی، اطلاع‌رسانی دقیق و پرحجم و بموقع این شبکه از مقاومت ملت شریف فلسطین در مقابل رژیم غاصب اسرائیل در جنگ اخیر تحمیلی این رژیم علیه مردم مظلوم غزه و جنایات این رژیم بر ضد ملت مظلوم فلسطین و حمایت از سایر جریان‌های مقاومت و پوشش پایمردی ملت‌های تحت‌ستم در جای‌جای جهان از افغانستان گرفته تا عراق و یمن و سوریه و لبنان و بحرین و… و شکستن انحصار خبری رسانه‌های جریان سلطه بوده است.

شبکه پرس تی وی این اقدام دولت آمریکا را هزینه پایبندی به رویکرد مستقل حرفه‌ای خود می‌داند که شعار صدای بی صدایان را سرمشق خود قرار داده است. پرس تی وی و رسانه‌های مستقل حامی مقاومت تاوان شکست‌های پیاپی میدانی ایالات متحده و رژیم‌های وابسته‌اش را می‌دهند و این اقدام انتقام جویانه دولت ایالات متحده را مهر تاییدی بر اهمیت، جایگاه و اثرگذاری گسترده این رسانه‌ها ارزیابی می‌کند.

این اولین بار نیست که آمریکا با رفتارهای کینه توزانه و اعمال فشارهای ناشی از حس انتقام جویی، شبکه پرس تی وی را آماج محدودیت‌ها و مسدودسازی به شیوه‌های مختلف از قطع پخش ماهواره‌ای گرفته تا انسداد مکرر حساب‌های کاربری این شبکه در بسترهای شبکه‌های اجتماعی فیس بوک و یوتیوب و توییتر و.. قرار داده است. پرس تی وی هر بار با عزمی محکم‌تر و اراده‌ای استوارتر فعالیت خود را مجدداً و از نقطه صفر شروع و با مخاطبان خود در جای جای جهان ارتباط برقرار کرده است و این بار نیز از این مرحله عبور خواهد کرد و همچنان به عهدی که با بی صدایان جهان بسته است، وفادار خواهد ماند.

شبکه پرس تی وی ضمن اینکه حق پیگیری حقوقی از مراجع ذیصلاح داخلی و بین‌المللی را محفوظ می‌داند، فعالیت وب سایت خود را از این پس بر بستر دامنه ایرانی ir و سایر دامنه‌های محلی در سراسر جهان ادامه می‌دهد و صفحات آن از طریق آدرس presstv. ir در دسترس کاربران خواهد بود.

شبکه بین المللی خبری انگلیسی‌زبان پرس تی وی