انتشار فیلمی جدید از یک اسیر صهیونیست در غزه

انتشار فیلمی جدید از یک اسیر صهیونیست در غزه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه خبری الجزیره، گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین فیلمی از الکساندر توربانوف اسیر صهیونیستی بازداشت شده در عملیات هفتم اکتبر را منتشر کردند که در اختیار نیروهای جهاد اسلامی قرار دارد.

این اسیر صهیونیست در کلیپ مذکور از تظاهرات کنندگان اسرائیلی خواسته است به سیاست فشار بر کابینه رژیم صهیونیستی برای زنده بازگرداندن آنها ادامه دهند.

وی در بخشی از پیام خود گفته است: نتانیاهو و کابینه اسرائیل دنبال ما می گردند تا ما را بکشند و جنازه ما را به اسرائیل برگردانند، چون این اتفاق برای آنها بسیار ارزان‌تر تمام می‌شود و آنها این راه حل را ترجیح می دهند.

توربانوف در این فیلم تنها راه زنده بازگرداندن اسرای اسرائیلی را موافقت رژیم صهیونیستی با آتش بس و عملیات تبادل اسرا دانسته است.

شهرک‌نشینان صهیونیست شب گذشته نیز به تظاهرات اعتراضی خود در سرزمین‌های اشغالی ادامه دادند. خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه تظاهرات خود را در تل‌آویو برگزار کرده‌ و یک خیابان اصلی را در تل‌آویو مسدود کردند و خواستار امضای توافق مبادله اسرا میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین در غزه شدند.

گفتنی است با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم کسب هرگونه دستاورد نظامی از سوی رژیم صهیونیستی انتقادها در سرزمین‌های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم و کابینه وی شدت گرفته است. مخالفان نتانیاهو وی را به خریدن وقت برای باقی‌ماندن در قدرت جهت فرار از محاکمه در پرونده‌های قضائی اقامه‌شده علیه او متهم می‌کنند. علاوه بر این خانواده‌های اسیران صهیونیست خواهان آن هستند که رژیم صهیونیستی بدون اتلاف وقت و به هر قیمتی اسیران صهیونیست نزد مقاومت را در جریان توافق با مقاومت فلسطین آزاد کند و از ادامه حمله‌های بی فایده به نوار غزه که علاوه بر کشتار فلسطینیان کشتار این اسیران را نیز در پی دارد دست بردارد.