انتقاد از جهانبخش در شب مصدومیت بازیکن ایرانی

انتقاد از جهانبخش در شب مصدومیت بازیکن ایرانی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال فاینورد شب گذشته (پنجشنبه) در دور پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا، میهمان اشتورم گراتس بود و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. فاینورد برای صعود از مرحله گروهی، در هفته پایانی باید لاتزیو را شکست دهد.

علیرضا جهانبخش، یکی از کاپیتان‌های تیم ملی ایران که از ابتدا در ترکیب فاینورد حضور داشت، در نیمه دوم برخوردی با دروازه‌بان اشتورم گراتس داشت و از ناحیه دست چپ دچار مصدومیت و در دقیقه 60 مسابقه تعویض شد.

نمایش جهانبخش در این مسابقه مورد انتقاد برخی از کارشناسان فوتبال هلند قرار گرفت که رسانه «voetbalzone» این کشور به برخی از این اظهار نظرها پرداخت.

کنت پرس درباره شرایط فاینورد اظهار داشت: فراتر از تیمی «درهم‌وبرهم» بودیم که واقعاً بد است. بازیکنان حتی نمی‌توانند سه پاس متوالی به هم بدهند، چه برسد به اینکه موقعیت گلزنی ایجاد کنند. اگر مقاومت خوبی داشته باشید، عملکرد شما در زمین باید سریع باشد که چنین چیزی را در تیم فاینورد مشاهده نکردیم.

فن هویدونک، دیگر پیشکسوت هلند هم با انتقاد از شاگردان آرنه اسلات گفت: باورم نمی شود. این واقعاً تیم بد اشتورم گراتس بود. خلاقیت هافبک‌ها کاملاً از دست رفته و وینگرها اصلاً در شرایط خوب خود نبودند. دیلروسون و جهانبخش سرگردان بودند. در فاینورد همه چیز به فُرم وینگرها بستگی دارد که آنها نوسان دارند. جهانبخش برای چند بازی متوالی، یک بار هم نزدیک به فُرم خودش در آلکمار نبود و عملکرد او تأسف‌بار است.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم