انتقاد نیمار از داور بازی PSG: او به من بی‌احترامی کرد! + عکس

انتقاد نیمار از داور بازی PSG: او به من بی‌احترامی کرد! + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی، از دنیلی زیبرت داور بازی شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس به خاطر نشان دادن کارت زرد به او پس از شادی گلش انتقاد کرد.

نیمار مدتی است که برای پاسخ دادن به منتقدانش به شیوه‌ای خاص شادی پس از گل انجام می‌دهد. این بازیکن 30 ساله دست‌های خود را کنار صورتش برده است و زبانش را بیرون می‌‌‌‌آورد. به زعم زیبرت اما شادی نیمار پس از به ثمر رساندن یازدهمین گل فصلش در پیروزی 3 بر یک پاریسی‌ها، در دسته حرکات و ژست‌هایی قرار می‌گیرد که ممکن است منجر به تحریک هواداران و به تنش کشیدن جو بازی شود و مطابق قوانین فیفا مستوجب دریافت اخطار دانسته می‌شود.

نیمار در واکنش به تصمیم زیبرت در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: این یک بی‌احترامی کامل نسبت به یک ورزشکار است. چنین اتفاقاتی در ورزش نباید رخ دهد. من بی‌جهت یک کارت زرد گرفتم و همچنان ناراحتم و داور؟ او حتی نگفت که اشتباه کرده است. خواهد گفت! کلی بی‌احترامی.

طبق ماده ۱۲ اساسنامه انضباطی فیفا، تنها آن دسته از شادی‌های پس از گل و ژست‌های بازیکنان مستوجب دریافت کارت زرد هستند که خشم یا احساسات هواداران یا بازیکنان حریف را تحریک کند یا با اقداماتی مانند بالا رفتن از فنس‌ها و رفتن به داخل تماشاگران موجب به خطر افتادن سلامت خود یا هواداران شوند.

نیمار , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ,

انتهای پیام/

منبع : تسنیم