انعقاد تفاهم‌نامه‌ سرمایه گذاری و توسعه در پروژه های معدنی

انعقاد تفاهم‌نامه‌ سرمایه گذاری و توسعه در پروژه های معدنی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت، در این مراسم، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران با اشاره به اینکه این شرکت از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است، گفت: برای همکاری ویژه با بانک رفاه کارگران در حوزه سرمایه گذاری در طرح‌های توسعه‌ای برنامه‌ریزی بسیار خوبی انجام شده است.

وی تصریح‌کرد: در موضوعات متعدد مانند افزایش میزان تولید و تکمیل زنجیره با احداث کارخانه آهن‌اسفنجی شرایط بررسی شده و فرصت مساعدی برای سرمایه گذاران فراهم است.

اسماعیل لله‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران هم در مراسم امضای این تفاهم‌نامه با بیان اینکه استراژی بانک رفاه کارگران همکاری مستمر با گروه زیرمجموعه‌های وزارت کار و صندوق بازنشستگی فولاد است، گفت: تشکیل جلسات و کارگروه‌های مختلف برای پیگیری موضوعات مطرح شده بین شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران و بانک رفاه کارگران اهمیت بالایی دارد که ما بصورت جدی آن را دنبال خواهیم کرد.

وی افزود: شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران ظرفیت ملی کشور است و برای تأمین مالی این شرکت می‌توان از خط‌های اعتباری مختلفی مانند تأمین منابع ریالی از صندوق توسعه ملی و داخل بانک‌ها استفاده کرد.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - انعقاد تفاهم‌نامه‌ سرمایه گذاری و توسعه در پروژه های معدنی