اینزاگی: دنبال افتخارات شخصی نیستم/ آرناتوویچ را برای مدتی نخواهیم داشت

اینزاگی: دنبال افتخارات شخصی نیستم/ آرناتوویچ را برای مدتی نخواهیم داشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اینتر امروز (یکشنبه) در اولین بازی از روز سوم هفته پنجم سری A میزبانش امپولی را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و به این ترتیب پنجمین برد متوالی‌اش در این فصل را کسب کرد تا صدرنشین جدول بماند. این تنها چهارمین بار در تاریخ باشگاه اینتر است که هر 5 بازی ابتدایی خود در شروع فصل سری A را می‌برد؛ سال 67-1966  با هدایت هلنیو هررا، سال 16-2015 با هدایت روبرتو مانچینی، سال 20-2019 با هدایت آنتونیو کونته و 24-2023 با هدایت سیمونه اینزاگی. با این حال سرمربی نراتزوری بیش از این آمار، بابت پیروزی مردانش راضی است.

سرمربی اینتر گفت: در مورد افتخارات شخصی باید بگویم که این چیزها برای من خیلی اهمیت ندارند. برای من عملکرد و نتایج تیم مهمتر است. حریف ما امپولی بود، تیمی که با سرمربی جدیدش برای تغییر شرایط خود کلی انگیزه دارد. به نظر ما می‌توانستیم بازی را خیلی زودتر تمام و کار حریف را یکسره کنیم، چون به اندازه کافی موقعیت داشتیم. استفاده نکردن از موقعیت‌ها سبب شد که در پایان بازی دچار استرس شویم. مصدومیت آرناتوویچ هم ما را 10 نفره کرد.

اینزاگی درباره وضعیت مهاجم اتریشی تیمش که مشکوک به آسیب‌دیدگی از ناحیه همسترینگ است هم گفت: این تنها خبر بد امروز بود. آرناتوویچ در عضله پایش احساس درد می‌کند و فکر می‌کنم که ما برای مدتی او را در اختیار نخواهیم داشت. حیف شد. او برای ما بازیکن بسیار مهمی بوده و به خوبی جای خودش را در تیم پیدا کرده است.

انتهای پیام/