اینگونه چای زندگی مرا تغییر داد

اینگونه چای زندگی مرا تغییر داد

من اصالتا اهل شما کشور می باشم و همانطور که می دانید یکی از محصولات این مناطق انواع چای می باشد که زمانی که در آنجا زندگی می کردم در کشت این محصول به پدرم کمک می کردم و آنها را به صوذت یکجا به فروش می رساندیم من نیز در ادامه راه پدرم به تجارت چای روی آوردم و حالا یکی از تاجران بزرگ در این زمینه می باشم.

چای کوهی سوزنی

چای کوهی سوزنی، گیاهی ارزشمند است که به صورت خودرو در دل دشت می روید و خواص معجزه بخشی برای سلامتی دارد از این رو قیمت چای کوهی سوزنی نسبت به انواع دیگر چای کمی بالاتر می باشد.

اگر در فصل بهار سری به کوه و دشت بزنید، حتما در دل دامنه ها می توانید چای کوهی سوزنی را پیدا کنید.

گیاهی که با گل های پنبه ای صورتی و بنفش رنگش، در طبیعت خودنمایی می کند و با عطر و بوی مست کننده اش فضا را معطر می سازد.

چای کوهی سوزنی از گیاهان بومی کشور ما می باشد و از زمان های بسیار دور مورد استفاده افراد بوده و از برگ ها و ساقه های آن برای تهیه دمنوش های شفابخش استفاده می کردند.

این گیاه در جهت درمان زخم های عمیق، نیز به کار می بردند.

این گیاه را با زحمت جمع آوری کرده و با روش های مناسب خشک می کنند و خشک کرده آن را همانند چای، دم آورده و نوش جان می نمایند‌.

دمنوش چای کوهی سوزنی برخلاف سایر گیاهان دارویی، دارای طعمی بسیار ملایم و مطلوب است و به همین علت طرفداران بسیاری دارد.

چای ماسالا

چای ماسالا یکی از خوشمزه ترین نوشیدنی ها است که دارای خواص بسیار زیادی برای درمان بسیاری از بیماریها و همچنین پیشگیری از آنها می باشد که بر روی بسته بندی آن، قیمت چای ماسالا درج شده است.

یکی از خوشمزه ترین انواع چای موجود در بازار چای ماسالا می باشد که دارای خواص بسیاری از جمله برای لاغری می باشد.

این نوع چای را می توان با شیر مصرف کرد که با قیمت عرضه و فروش عمده آن در مراکز مختلفی از کشور قابل خریداری است.

چای ماسالا صرف نظر از هر خواص و ترکیباتی که داشته باشد دارای طعم و عطر بسیار دلپذیری است.

شاید بسیاری از افراد به همین خاطر آن را مصرف می کنند اما با دانستن فوایدی که این نوع چای برای سلامتی دارد می توا استفاده ای مناسب تر از آن به عمل آورد.

image002 21 - اینگونه چای زندگی مرا تغییر داد

چای میوه ای

چای میوه ای یکی از محبوب ترین انواع نوشیدنی است که علاوه بر دارا بودن خواص درمانی، یک نوشیدنی فرح بخش و لذیذ نیز محسوب می شود که انواع ویژگی، خواص و قیمت چای میوه ای در این مقاله بیان شده است.

اگر بخواهیم از نوشیدنی های مهم تاریخ بشر یاد کنیم امکان ندارد که اسم چای در آن لیست وجود نداشته باشد، یک نوشیدنی با تنوع بسیار که گسترهٔ استفاده از آن جهانی است.

وقتی صحبت از چای به میان می آید، نوشیدنی معطری که با ریختن آب جوش بر برگ های گیاه چای که نام علمی اش «کاملیا سیننسیس» است به ذهن متبادر می شود.

شاید انواع دیگری از چای مانند چای سفید و چای سبز نیز آشنا به نظر آید و بسیاری از آن ها نیز استفاده کرده باشند؛ انواعی از نوشیدنی که غالباً به صورت گرم مصرف می شود و باعث آرامش اعصاب می گردد.

امّا دامنه انواع چای بسیار گسترده تر از آن است که به نظر می رسد و در زبان امروز بیش از اینکه به نوعی گیاه خاص اطلاق شود به روشی که این نوشیدنی تولید می شود گفته می شود.

چای میوه ای یکی از معدود راه هایی است که زندگی ماشینی امروز را به طبیعت پیوند می زند و محصولات طبیعت را به روشی سالم و با روش استفاده ای راحت وارد زندگی انسان می کند.

image003 22 - اینگونه چای زندگی مرا تغییر داد