این موضوع دلیلی برموفق شدن در کارم بود

این موضوع دلیلی برموفق شدن در کارم بود

اگر میخواهید ثروت و سرمایه ی خود را چند برابر کنید فقط کافی است  از روشی که من را میلیاردر کرد، اسفاده کنید در ادامه شما را با تولید انواع ترشک آشنا خواهم کرد.

ترشک قیسی

یکی از مهمترین فراورده های قیسی ها، ترشی می باشد، با هر نوعی از قیسی می توان ترشک قیسی تهیه نمود، البته منظور انواع قیسی آلو ها می باشد. همان طور که می دانید قیسی از انواع آلو هایی تهیه می شود که برخی ترش و برخی نیز شیرین می باشند.

تفاوت در طعم قیسی ها یکی از مهمترین تمایز های بین این محصول است که جذابیت خاصی به آن می دهد. آلو قیسی های ترش، عموما برای تهیه ترشی به کار برده می شوند، اما قیسی های معروف زردآلو نیز تولید کننده بهترین نوع ترشی خواهند بود که طرفداران زیادی دارند.

دقت کنید اگر ترشک آب اضافه داشته ممکن است کپک بزند پس بهتر است تا آب ترشک به اندازه کافی به غلظت رسیده باشد تا بتوان از آن در مدتی طولانی تر استفاده نمود.

انواع این محصولات که به صورت خانگی آماده می شوند در شرایط بهداشتی و در مقدار کم تهیه می شود و به صورت تازه به مصرف می رسد ولی در صورتی که ترشک را در میزان بیشتر تهیه نمودید می توانید ترشک را در بسته های کوچک قرار و داخل فریزر قرار دهید و در طولانی مدت از ترشک با همان طعم و کیفیت اولیه استفاده نمایید.

ترشک هفت میوه

بازار تولید و پخش محصولاتی از قبیل ترشک هفت میوه خوشمزه تازه، سالم و مرغوب نیز رونق خوبی گرفته و بسیاری از تولید کنندگان معتبر به تهیه و سپس عرضه و فروش این محصول از طریق فروشگاه ها و همچنین وب سایت ها روی آورده اند.

در کشور ما فروش انواع و اقسام محصولات خوراکی مانند ترشک شمالی، در مراکز متعددی مانند سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها، مغازه های کوچک محلی و وب سایت های رسمی عرضه کالا هایی از این دست، صورت می گیرد.

مواد خوراکی لذیذ و پر مصرفی مانند شکلات ترشک شمالی خوشمزه به دلیل محبوبیت فراوان و فواید زیادی که دارد، از فروش بالایی برخوردار بوده و دارای طرفداران بسیاری است.

بسیاری از کارخانه ها و کارگاه های تهیه کننده ترشک شمالی، این محصول را در انواع متعدد، شکل های گوناگون و مزه های متنوع، تولید و عرضه می کنند.

image002 134 - این موضوع دلیلی برموفق شدن در کارم بود

ترشک آلو قرمز

عرضه بی واسطه ترشک آلو قرمز با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام می شود، همانگونه که می دانید علاوه بر کیفیت محصول و مواردی از این قبیل، شیوه خرید و فروش ترشک نیز به نوبه خود بر قیمت آن تاثیر می گذارد همچنین فروش مستقیم و بی واسطه به معنای حذف دلالان از بازار محصول و کاهش قابل توجه هزینه های جانبی تجارت می باشد در نتیجه از طریق فروش بی واسطه، ترشک آلبالو و آلو با قیمت ارزانتری به دست مشتریان اصلی آن خواهد رسید.

لازم به ذکر است که به طور کلی خریداران عمده ترشک آلبالو، همواره تلاش می کنند تا این محصول را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت تهیه نمایند به همین علت این گروه از مشتریان از فروش بی واسطه ترشک آلبالو استقبال ویژه ای کرده اند.

image003 141 - این موضوع دلیلی برموفق شدن در کارم بود