بازدید معاون وزیر ورزش از اردوی تیراندازی/ کاظمی‌پور: در ورزش هرچه سرمایه‌گذاری کنیم پس‌انداز است

بازدید معاون وزیر ورزش از اردوی تیراندازی/ کاظمی‌پور: در ورزش هرچه سرمایه‌گذاری کنیم پس‌انداز است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مریم کاظمی‌پور، معاون زنان وزارت ورزش ظهر امروز چهارشنبه از اردوی تیم ملی تیراندازی بازدید کرد. در این بازدید جواد فروغی در معرفی از حسین باقری مربی تیم ملی تفنگ گفت که “لازلو همیشه از باقری تعریف می‌کرد و می‌گفت تا زمانی که باقری هست چه نیازی به مربی خارجی دارید.”

مریم کاظمی‌پور در بازدید از اردوی تیم‌های تفنگ و تپانچه اظهار داشت: آمده‌ام تا بتوانم آنچه در ورزش لازم است را عملی کنم. رویکرد من کل کشور و همه رشته‌ها است. هر چه سرمایه‌گذاری کنیم یک پس‌انداز برای ورزش کشور است و خداوند توفیق دهد که زیر پرچم ایران موفق و سربلند باشید.  

وی در ادامه افزود: هیچ سلبریتی به اندازه ورزشکاران نمی‌تواند افتخار آفرینی کند و هیچ رتبه بین‌المللی با اینکه شما پرچم ایران را به اهتزاز و سرود ایران را می‌نوازید، قابل مقایسه نیست‌. تیراندازی بزرگانی داشته که همه آنها الگوهای خوبی برای ورزش کشور هستند.

معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: همه بچه‌ها با این تلاشی که دارند از الان مدال طلا را بر گردن دارند. امیدوارم من هم بتوانم با کمک شما مسائل حاشیه‌ای و سرعت‌گیر را کم کنیم و برای رسیدن به موضوعات اصلی موانع برداشته شد.

مهدی مبینی، سرپرست فدراسیون تیراندازی نیز گفت: این رشته به لحاظ روحی و روانی بسیار حساس است. باید تلاش کنیم تا آرامش را در اردوها برقرار کنیم‌. در این مدت خوابگاه‌ها تجهیز شده است. در مورد تغذیه نیز صحبت شد تا غذای با کیفیت تهیه شود.

وی در ادامه افزود: برای این کارها هیچ منتی بر سر ورزشکاران نیست بلکه یک کار دلی است. امیدوارم در انتخابات فدراسیون بهترین فرد انتخاب شود.

سرپرست فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: اگر با برنامه، نظارت و کنترل صحیح پیش برویم تعداد سهمیه‌ها برای المپیک پاریس افزایش و به 7 تا 8 سهمیه و در هانگژو مدال‌های رنگارنگ و ارزشمندی را کسب می‌کنیم.

 

انتهای پیام/