بازیکن تیم ملی اسکیت سرعت: به کسب مدال در هانگژو امیدوارم

بازیکن تیم ملی اسکیت سرعت: به کسب مدال در هانگژو امیدوارم

نهال مقدم رحمانی، بازیکن تیم ملی اسکیت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص نخستین  اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان  برای شرکت در بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو که در تاریخ 20 تا 25 فروردین در پیست اسکیت آزادی تهران برگزار شد گفت: خوشبختانه سطح اردو قابل قبول بود و رقابت تنگاتنگی برای انتخاب بهترین‌ها بین بازیکنان وجود داشت.

وی  افزود: در اردوی برگزار شده همه تلاش کردیم تا به سطح بدنی بالایی برسیم که بتوانیم در این مسابقات نتایج خوبی را از آن کشور عزیزمان کنیم.

بازیکن تیم ملی اسکیت با اعلام رضایت از  کادر فنی اردو  ادامه داد: خوشبختانه فدراسیون اسکیت برای درخشش در رقابت‌های بین المللی برنامه‌های ویژه‌ای دارد و تمام تلاش و تمرکز بازیکنان بر روی کسب مدال در این دوره از مسابقات است.

مقدم رحمانی  ادامه داد: اولین دوره اردوی آمادگی از سطح بالایی برخوردار بود و با توجه به برنامه ریزی‌های فدراسیون برای برگزاری اردوهای متعدد پیش از مسابقات آسیایی هانگژو به کسب مدال در این بازی‌ها امیدوارم.

وی ضمن تشکر از هنرجو رئیس فدراسیون به دلیل حمایت از ورزشکاران اظهار داشت: امیدوارم همین روند تا حضور ما در رقابت‌های مهم پیش رو ادامه داشته باشد تا بتوانیم با کسب بهترین نتایج برای ورزش ایران افتخارآفرین باشیم.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم