بازی سختی مقابل شهداب داریم/ از پیش باخته نیستیم

بازی سختی مقابل شهداب داریم/ از پیش باخته نیستیم

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم شهرداری ورامین با نتیجه سه بر دو از سد تیم هورسان رامسر گذشت و روز چهارشنبه مقابل تیم شهداب یزد صف آرایی خواهند کرد.

ساسان خداپرست سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر درباره پیروزی تیمش مقابل هورسان گفت: حدود ۲۵ روز تمرین داشته ایم و سایر تیم‌ها تمرینات خود را دیرتر آغاز کردند. تیم رامسر حدود یک ماه پیش از ما تمریناتش را شروع کرده بود. به فرشاد سعیدی تبریک می گویم. تیم خوبی را مهیا کرده است.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین ادامه داد: باید بازی با نتیجه سه بر یک به پایان می رسید اما کار به ست پنجم کشیده شد. از تمام بازیکنانم راضی هستم. آنها تمام تلاش خود را کردند. بازی خوبی بود. به هرحال بازی نخست فشار خاص خود را دارد و ما میزبان بودیم و دیدار تدارکاتی کمی داشتیم اما خدا کمک کرد و در بازی سخت مقابل هورسان پیروز شدیم.

خداپرست در باره بازی روز چهارشنبه مقابل شهداب یزد، اظهار داشت: بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. یزد در تمامی پست ها بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته و کادر فنی خوبی را در اختیار دارد. جزو تیم های اولی است که شروع به یارگیری کرد. بازی نخست خود را با نتیجه سه بر صفر پیروز شده است. اما این دلیل نمی شود ما از پیش باخته باشیم.

منبع : مهر