بازی پرگل تدارکاتی پرسپولیس و نساجی مازندران

بازی پرگل تدارکاتی پرسپولیس و نساجی مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیداری تدارکاتی میزبان نساجی مازندران در ورزشگاه شهید کاظمی بود که این بازی با تساوی سه – سه همراه بود.

بازی دوستانه پرسپولیس و نساجی که در ۴ وقت ۲۵ دقیقه‌ای انجام شد، در پایان ۲۵ دقیقه نخست با یک گل به سود پرسپولیس پایان یافت.

در دقیقه ۱۰، روی ضدحمله سریع پرسپولیس، پاس عمقی تمیروف به عمری رسید که شوت محکم او را دروازه‌بان نساجی برگشت داد. توپ برگشتی به سعید صادقی رسید که او با یک پاس عرضی عبدی را در مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد و عبدی نیز با یک بغل پای زمینی گل اول بازی را به ثمر رساند.

در دقیقه ۱۶، روی اشتباه مدافعان نساجی توپ در میانه‌های زمین حریف به تمیروف رسید که او با توجه به جلو آمدن دروازه‌بان، اقدام به زدن شوت چیپ کرد ولی ضربه خوب او با اختلاف کم به اوت رفت.

در دقیقه ۲۱، روی همکاری خوب بازیکنان پرسپولیس و با پاس عمقی سروش رفیعی، سعید صادقی در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفت که شوت زمینی او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

* در ۲۵ دقیقه دوم، جریان بازی تغییر کرد و نساجی برای دقایقی صاحب توپ و میدان شد و یک موقعیت خوب هم روی دروازه پرسپولیس خلق کرد. شوت محکم مهاجم این تیم از پشت محوطه جریمه را بیرانوند مهار کرد و توپ برگشتی نیز به اوت رفت.

در دقیقه ۱۶، حمله پرسپولیس از جناح چپ با سانتر روی دروازه همراه شد که سروش رفیعی زودتر از دروازه‌بان حریف به توپ رسید و با سر توپ را به تمیروف رساند و او هم با ضربه سر دروازه خالی نساجی را باز کرد تا بازی ۲-۰ شود. این وقت نیز یک گل داشت و فعلا سرخپوشان با دو گل پیش هستند.

* در ۲۵ دقیقه سوم، پرسپولیس بازی را خوب شروع کرد و یکی، دو موقعیت نصفه و نیمه هم خلق شد اما به جایی نرسید.

در دقیقه ۸، روی اشتباه مدافعان پرسپولیس، توپ به نساجی رسید که ایوب کلانتری با یک شوت از راه دور گل اول تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۲۰، بعد از خطا روی سیامک نعمتی، یک ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس پشت محوطه گرفته شد. توپ ارسالی روی این خطا با ضربه سر خطرناک فرجی همراه شد که دروازه‌بان نساجی توپ را مهار کرد.

در دقیقه ۲۵، نفوذ نساجی از سمت راست دفاع پرسپولیس با ارسال همراه شد که ضربه سر عرفان گل‌محمدی در مقابل دروازه به گل دوم این تیم تبدیل شد.

* در آغاز ۲۵ دقیقه چهارم، احمد گوهری جانشین بیرانوند شد.

در دقیقه ۵، خطای فرجی روی مهاجم نساجی را علی صفایی، داور بازی پنالتی تشخیص داد. حامد شیری این پنالتی را برای نساجی گل کرد تا این تیم ۳-۲ پیش بیفتد.

در ادامه پرسپولیس فشار را روی دروازه نساجی بیشتر کرد و در دقیقه ۲۱ داور خطای دروازه‌بان نساجی روی مهاجم پرسپولیس را پنالتی تشخیص داد که امید عالیشاه این پنالتی را به گل تبدیل کرد و بازی ۳-۳ مساوی شد.

در پایان، بازی دوستانه دو تیم با همین نتیجه به پایان رسید.

منبع : مهر