بالوتلی: اگر به عقب برمی‌گشتم، گذشته‌ام را تغییر می‌دادم/ حق با رایولا بود

بالوتلی: اگر به عقب برمی‌گشتم، گذشته‌ام را تغییر می‌دادم/ حق با رایولا بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماریو بالوتلی که دوران حرفه‌ای پرفراز و نشیب و البته پرحاشیه‌ای داشته، در گفت‌وگو با پادکست «Muschio Selvaggio» گفت: شخصیتم در دوران حرفه‌ای‌ام به من کمک کرد اما در عین حال تاوان آن را هم دادم. شاید اگر تصمیمات متفاوتی می‌گرفتم، می‌توانستم از بروز مشکلاتی که در طول دوران فوتبالم اتفاق افتاد، اجتناب کنم. شاید می‌شد اتفاقات متفاوتی برایم رقم بخورد.

 وی همچنین در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول داری که استعداد زیادی را به هدر دادی؟» اظهار داشت: تا مقطعی به همه چیز رسیدم. نمی‌دانم چه چیزی در این بین به هدر رفت. من قهرمانی در یورو یا جام جهانی را تجربه نکردم. متأسفم، چون می‌توانستم خیلی بهتر از این باشم. وقتی به دوران حرفه‌ای‌ام نگاه می‌کنم، می‌بینیم که خیلی هم بد نبوده اما مطمئناً می‌توانستم کارهای بیشتری انجام دهم و این پشیمانی‌ای است که دارم.

مهاجم پیشین تیم‌های اینتر، منچسترسیتی، میلان و لیورپول در ادامه تصریح کرد: مدیربرنامه‌هایم که متأسفانه دیگر در بین ما نیست (مینو رایولا) همیشه می‌گفت که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی توپ طلاهای زیادی دارند و تو هم می‌توانستی توپ طلا را ببری، چون من با 20 درصد از پتانسیلم بازی می‌کردم و اگر با صد درصد توانم بازی می‌کردم، می‌توانستم توپ طلا را کسب کنم. اگر به عقب برمی‌گشتم، بلافاصله گذشته‌ام را تغییر می‌دادم.

بالوتلی 32 ساله که در حال حاضر عضو تیم سیون سوئیس است، 36 بازی ملی و 14 گل‌زده با پیراهن تیم ملی فوتبال ایتالیا در کارنامه‌اش دیده می‌شود.

انتهای پیام/