با موفقیت در جهت ثروتمندی شنا کردم

با موفقیت در جهت ثروتمندی شنا کردم

صبر ، استقامت و تعریق ترکیبی بی نظیر برای موفقیت است. اگر میخواهید در کسب و کار خود به موفقیت برسید باید این را بدانید که راز رسیدن به موفقیت و ثروت این است که در کار خود استقامت داشته باشید و اجازه ندهید شکست ها شما را از حرکت بازدارند. فرق افراد موفق و افرادی عادی در همین است.

لنت ترمز 206 عظام

یکی از قطعات مهم در خودرو لنت ترمز 206 عظام است، برند لنت عظام دارای یکی از مرغوب ترین قطعات میباشد که با کیفیت بوده و عمر بالایی دارد.لنت ترمز 206 عظام یکی از بهترین لنت های موجود در بازار است.

با تعویض به موقع لنت ها عمر قطعه را افزایش میدهید، این قطعه در کمک های جلو خودرو قرار میگیرند.امروزه لنت های دیسکی و کفشکی از عمر بالایی بهره مند هستند که این دستور از طریق خودرو ایجاد میشود. در سیستم دیسکی چرخ دنده به تایر ماشین متصل می باشد.

مشخصات لنت ترمز 206 عظام  بسیار گستره است. این قطعه انواع مختلفی از جمله: لنت دیسکی، سرامیکی، کم فلز و… می‌باشد.استفاده از لنت دیسکی موجب می‌شود طول عمر سیستم ترمز بالا رود و برای مسیر های کوهستانی مناسب نیستند. در لنت کم فلز از کامپوزیت فلز استفاده شده است، دارای کیفیت و قابلیت بالایی میباشد.

image001 11 - با موفقیت در جهت ثروتمندی شنا کردم

لنت ترمز الیگ ۴۰۵

برخی مشخصات لنت ترمز الیگ ۴۰۵ که یک نوع آن لنت سرامیکی است، به شرح زیر می باشند.

برای اینکه بدانید، کدام لنت ترمز برای خودرو شما مناسب است باید نیاز خود را بدانید که چه لنت ترمزی احتیاج دارید.

در هر حال لنت ترمز سرامیکی درجه یک را به شما پیشنهاد می دهیم، این نوع لنت معمولا اکثر نیاز های افراد را برطرف می کند. لنت های سرامیکی در دماهای زیاد عملکرد بالایی دارند.

بعضی از افراد لنت ترمزی را می خواهند که کارکرد بالایی داشته باشد، برخی می خواهند گرد و غبار کمتری ایجاد شود تا لاستیک های خودرو شان تمیز بماند.

خرید لنت ترمز الیگ ۴۰۵ در بازار های بزرگ قطعات یدکی انجام می شود. حواستان باشد لنتی را خریداری کنید که تمام استاندارد های روز را داشته باشد.

image002 11 - با موفقیت در جهت ثروتمندی شنا کردم

لنت ترمز textar

کارایی لنت ترمز در چیست؟لنت ترمز textar با استفاده از تکنولوژی خط ترمز و توجه در پباده سازی، حداکثر ایمنی، عملکرد و راحتی را فراهم می‌کند.

ویژگی لنت ترمز textar در چیست؟لنت ترمز textar صدای بسیار کمی دارد به گونه ای که حتی ممکن است راننده هم صدای آن را نشنود.

رانندگی کردن با لنت غیر استاندارد به هیچ وجه توصیه َنمی شود حتی در بازه های زمانی خاصی نیز نیاز است لنت ترمز تعویض شود چون بر اثر ترمز و اصطکاک لنت کمکم از بین می رود و قابلیت استفاده را ندارد. به طور کلی نیاز است که بعد از طی ۵۰ کیلومتر لنت ترمز را تعویض نمود البته این موضوع بستگی به نوع خودرو سما و رانندگی شما خواهد داشت.

image003 10 - با موفقیت در جهت ثروتمندی شنا کردم