برنامه رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته اعلام شد

برنامه رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته اعلام شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان در خصوص زمان برگزاری انتخابی درون اردویی تیم ملی اظهار داشت: ۲۵ و ۲۶ خرداد ماه انتخابی نهایی تیم ملی کاراته آقایان جهت اعزام به بازی‌های کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی آسیا برگزار می‌شود.

وی افزود: رقابت‌های اوزان ۵۵-، ۶۰-، ۷۵- کیلوگرم روز چهارشنبه ۲۵ خرداد ماه و مسابقات اوزان ۶۷-، ۸۴- روز پنج شنبه ۲۶ خرداد در دو مرحله رفت و برگشت برگزار می‌شود. تنها رقابت‌های وزن ۸۴+ برگزار نمی‌شود که زمان آن متعاقباً اعلام خواهد شد. دلیل این امر نیز مصدومیت صالح اباذری از ناحیه دست است.

هروی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری انتخابی، دو نفر برتر در هر وزن در اردو باقی خواهند ماند و در نهایت با تصمیم کادر فنی تیم ملی، نفرات اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی آسیا مشخص خواهند شد.

سید شهرام هروی در پایان افزود: در وزن ۵۵- کیلوگرم، ابتدا نفرات سوم مشترک و دوم قهرمانی کشور انتخابی خواهند زد تا در نهایت یک نفر به مرحله بعد راه پیدا کند. سپس نفر برتر برتر این انتخابی، نفر اول قهرمانی کشور و پوریا اقدسی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا در نهایت دو نفر برتر در اردو باقی خواهند ماند.

منبع : مهر