برگزاری مراسم بدرقه تیم‌های نونهالان و نوجوانان اعزامی به مسابقات جهانی تکواندو / از خانواده شهید احمدی روشن تجلیل شد

برگزاری مراسم بدرقه تیم‌های نونهالان و نوجوانان اعزامی به مسابقات جهانی تکواندو / از خانواده شهید احمدی روشن تجلیل شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم بدرقه تیم‌های ملی تکواندو نونهالان و نوجوانان به مسابقات جهانی بلغارستانT عصر امروز(یکشنبه – 2 تیرماه) با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، حسین حسین‌زاده سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو، علیرضا زوار سرمربی تیم نوجوانان، حسینعلی نعیمی سرمربی تیم نونهالان، فاطمه صفرپور سرمربی تیم نوجوانان دختران، معصومه محمدیان سرمربی تیم نونهالان دختران، اعضای تیم‌های ملی رده پایه و جمعی از پیشکسوتان در خانه تکواندو برگزار شد. 

در این مراسم هادی ساعی اظهار داشت: از متین فرزین مدیرعامل شرکت اعتماد کابل البرز به خاط حمایت از تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان تشکر می‌کنم و این عزیزان از این به بعد دیگر عضوی از خانواده تکواندو هستند. در این برهه که مشکلات اقتصادی زیادی وجود دارد از این دوستان به خاطر حمایت از آینده‌سازان تکواندو ایران ممنون هستیم و قطعاً سهم بزرگی در افتخارآفرینی روزهای آینده برای مدیران این شرکت قائل هستیم. تلاش می‌کنیم با افتخارآفرینی‌های قهرمانان آینده تکواندو به خوبی جواب اعتماد مدیران این شرکت را بدهیم. 

در ادامه این مراسم، امیر عباس رهنما عضو تیم ملی تکواندو نوجوانان سوگند نامه تیم‌های ملی را قرائت کرد. 

اکرم خدابنده نیز به عنوان سفیر نیکوکاری فدراسیون تکواندو نیز در این مراسم گفت: قبل از به دست آوردن دستاوردهای بزرگ دنیا، حال همه انسان‌ها با خدمت به خلق خوب می‌شود. قصد داریم با حمایت اسپانسر فدراسیون چند زندانی را آزاد کنیم و در کنار آن با کمک فدراسیون به چند نفر از خانواده‌های بی‌سرپرست کمک کنیم. 

وی در خصوص قهرمانی تیم ملی بانوان در آسیا گفت: فکر می‌کنم اخبار بسیار بزرگ به گوش مردم ایران رسید. خیلی خوشحال هستم که بعد از سال‌ها توانستیم در مهد تکواندو دنیا به قهرمانی برسیم و این پیام را به همه دختران تکواندوکار رساندیم که ما می‌توانیم مهمترین سکوهای دنیا را به دست بیاوریم. از همه نیز خواهش می‌کنم از موفقیت‌های تکواندو خوشحال باشند تا قدم‌های آینده را پرقدرت‌تر برداریم. 

همچنین در این مراسم از سوی هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو از  خانواده مرحوم فتح‌الله فتحی از بزرگان رسانه و رزمی‌نویسان با سابقه رسانه‌ کشور تجلیل شد. مرحوم فتحی در سال 99 پس از پشت سر گذاشتن دوران بیماری دارفانی را وداع گفت.  

بخش دیگر این مراسم تجلیل از خانواده شهید مصطفی احمدی روشن  بود و رئیس فدراسیون تکواندو از همسر و پسر این شهید بزرگ تجلیل کرد. 

در پایان نیز اعضای تیم‌های ملی و مسئولان فدراسیون تکواندو بر سر مزار شهید گمنام دفن شده در فدراسیون تکواندو حاضر شدند.

انتخای پیام/

منبع : تسنیم