بهرامی و موسوی سرمربی تیم های پایه کاراته شدند

بهرامی و موسوی سرمربی تیم های پایه کاراته شدند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، با پیشنهاد دکتر امینی نایب رئیس بانوان و حکم سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون، ستاره موسوی به عنوان سرمربی تیم ملی امید و لیلا بهرامی به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان دختران منصوب شدند.

پس از انتصاب‌هایی که از سوی رئیس فدراسیون انجام گردید، فرخناز ارباب نیز حکم سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان بانوان را از رئیس فدراسیون دریافت کرد و در نهایت فرایند برگزاری انتخابی تیم‌های ملی پایه دختران نیز همانند پسران در این جلسه به شرح زیر اعلام شد:

پس از مشخص شدن نفرات اول تا سوم مشترک قهرمانی کشور، یک دور انتخابی دیگر در همان روز با حضور نفرات سوم مشترک و یک یا دو نفر دیگر از بین نفرات پنجم تا هشتم (با تصمیم کادر فنی) به رقابت می‌پردازند تا از بین آنها یک نفر به اردوی تیم ملی راه یابد. در مجموع نفر اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور به همراه نفر انتخاب شده انتخابی مرحله دوم که همان روز برگزار می‌شود به اردوی تیم ملی کاراته راه پیدا می‌کنند. لازم به ذکر است مسابقات انتخابی مرحله دوم هر وزن بعد از مسابقات وزن بعدی برگزار می‌گردد.

همچنین در این جلسه تصمیم گرفته شد که سرمربیان جهت تکمیل کادر فنی خود از مربیان سازنده نیز استفاده نمایند.

مسابقات قهرمانی کشور رده‌های سنی پایه دختران به منظور تشکیل تیم‌های ملی پایه و حضور در مسابقات آسیایی طی روزهای ۲۱ الی ۲۳ مهر ماه در استان زنجان برگزار می‌شود و مسابقات آسیایی نیز از ۲۸ آذر الی یک دی ماه در آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود.

منبع : مهر