بودجه 200 میلیون پوندی در اختیار توخل برای تقویت چلسی

بودجه 200 میلیون پوندی در اختیار توخل برای تقویت چلسی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نظر می‌رسد که باشگاه چلسی تابستان پرکاری را در بازار نقل‌وانتقالات با احتمال جدایی حکیم زیاش، کریستین پولیسیچ، سزار آسپیلیکوئتا، مارکوس آلونسو و آندره‌آس کریستینسن از این تیم در پیش دارد، این در حالی است که آنتونیو رودیگر هم از جمع آبی‌پوشان لندنی جدا و به رئال مادرید پیوست.

نشریه «تلگراف» انگلیس حالا خبر می‌دهد که تاد بودلی مالک مشترک باشگاه چلسی در نشستی که اخیراً با توماس توخل داشته به او قول در اختیار قرار دادن بودجه‌ای 200 میلیون یورویی برای جذب بازیکنان جدید را داده است. از بازیکنانی همچون رحیم استرلینگ از منچسترسیتی، ریچارلیسون از اورتون و عثمان دمبله از بارسلونا به عنوان گزینه‌های مدنظر چلسی برای جانشینی روملو لوکاکو یاد شده است، بازیکنی که بازگشتس به اینتر به صورت قرضی قطعی شده است.

اولویت چلسی خرید دو مدافع میانی است و ژول کانده از سویا و ماتیس دلیخت از یوونتوس جزو اولویت‌های اصلی آنها به این منظور به شمار می‌روند. جاناتان کلاوس مدافع- بال تیم لانس فرانسه هم مدنظر توماس توخل است و به نظر می‌رسد تقویت خط دفاعی چلسی اولویت این مربی آلمانی است.

اخیراً کنسرسیومی به رهبری تاد بولی سهام باشگاه چلسی را به ارزش ۴.۲۵ میلیارد پوند خریداری کرد. باشگاه چلسی قبل از اینکه مالک آن رومن آبراموویچ به دلیل ادعای ارتباط با ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه پس از حمله به اوکراین تحریم شود، سهامش را در ماه مارس برای فروش گذاشته شده بود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم