تأیید تماس اینتر برای خرید مهاجم ساسولو/ یوونتوس به دنبال راسپادوری

تأیید تماس اینتر برای خرید مهاجم ساسولو/ یوونتوس به دنبال راسپادوری

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جووانی کارنوالی، مدیر اجرایی باشگاه ساسولو تأیید کرد که باشگاه اینتر نسبت به خرید مهاجم این تیم جانلوکا اسکاماکا ابراز تمایل کرده است.

ساسولو در سال‌های اخیر جزو بهترین بازیکنان ایتالیا در شناسایی و پروراندن بازیکنان بزرگ بوده است که آخرین آنها مانوئل لوکاتلی بود که به یوونتوس پیوست. اکنون سه بازیکن دیگر این تیم، اسکاماکا، جاکومو راسپادوری و داویده فراتسی هم مورد توجه باشگاه‌های بزرگی ایتالیایی قرار گرفته‌اند.

کارنوالی در یک مراسم در خصوص آن دسته از بازیکنان ساسولو که ممکن است در پایان فصل از این تیم جدا شوند گفت: پیشنهاد اینتر برای اسکاماکا؟ خیر هنوز هیچ پیشنهاد رسمی برای او یا سایر بازیکنان‌مان دریافت نکرده‌ایم. اینتر اما جز اولی تیم‌هایی بود که از ما درباره این بازیکن از ما پرس و جو کرد اما ما به فروش اسکاماکا نیاز مبرم نداریم ، همینطور درباره سایر پسران‌مان از جمله مکس لوپس، حامد ترائوره. ممکن است که ما تصمیم بگیریم که چارچوب فعلی تیم را برای فصل آینده هم حذف کنیم.

مدیراجرایی باشگاه ساسوسو درباره خبر تمایل یوونتوس به خرید راسپادوری به عنوان جانشینی برای پائولو دیبالا  که جداییش از بانوی پیر در پایان فصل قطعی شده و نیز احتمال تماس ساسولو با دیبالا برای جذب او در فصل آینده هم تأکید کرد: پرس‌و‌جو درباره دیبالا! نه این بار نه. این کار غیرممکن است، چون پرورش ما روی بازیکنان جوان  تیم‌مان که باید پخته شوند و به باشگاه‌های بزرگ بروند تمرکز داریم. ما در این فصل لوکاتلی را به یوونتوس داده‌ایم .

انتهای پیام/

منبع : تسنیم