تجدید میثاق جامعه موی تای با آرمان‌های امام راحل

تجدید میثاق جامعه موی تای با آرمان‌های امام راحل

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط موی تای، مراسم تجدید بیعت جامعه موی تای با آرمان‌های امام خمینی (ره) صبح امروز شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه سال جاری، با حضور جواد نصیری رئیس فدراسیون موی تای در مرقد مطهر امام راحل برگزار شد.

در این مراسم ایمان غیاثوند مدیر تیم‌های ملی، مسئولان کمیته‌ها و جمعی از ورزشکاران این رشته با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان والای امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

در جریان این مراسم جواد نصیری رئیس فدراسیون موی تای گفت: آنچه باعث تحکیم پایه‌های انقلاب می‌شود، بدون شک زنده نگه داشتن نام و یاد امام راحل و همچنین شهدای گرانقدر است. وظیفه تک‌تک ماست که به نوبه خود آرمان‌های انقلاب و امام را که چیزی جز آرمان‌های دین اسلام نبود، تبلیغ، ترویج و تبیین کنیم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم پیش از شروع مسابقات، با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمانهای ایشان، پایبندی خود به اصول انقلاب و وفاداری به نظام و رهبر معظم انقلاب اسلامی را ثابت کنیم.

گفتنی است مسابقات انتخابی قهرمانی کشور موی تای، با عنوان جام خلیج فارس از امروز ۱۷ اردیبهشت ماه به میزبانی تهران و در سالن ورزشی زائرسرای حرم مطهر امام خمینی آغاز و تا فردا یکشنبه ادامه دارد.

منبع : مهر