تدابیر ویژه کادر فنی تیم ملی برای لهستان/ آنالیز گروهی حریف ایران

تدابیر ویژه کادر فنی تیم ملی برای لهستان/ آنالیز گروهی حریف ایران

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی والیبال ایران که هم اکنون به منظور شرکت در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال در شهر بولونیا ایتالیا به‌سر می‌برد، تمرینات آماده سازی خود را در این شهر را از روز دوشنبه ۲۷ تیرماه آغاز کرده است.

با تشخیص بهروز عطایی سرمربی تیم ملی کشورمان با توجه به حساسیت دیدار ایران و لهستان و پیروزی تیم ملی ایران در مصاف مستقیم این دو تیم در مرحله مقدماتی، تیم ایران ضمن برگزاری جلسات گروهی آنالیز، در جلسات متوالی متناسب با پست‌های تخصصی بازیکنان به آنالیز تیم لهستان به صورت پست به پست می‌پردازد.

همچنین امین علی‌اکبری دیگر آنالیزور تیم ملی ایران با جمع آوری اطلاعات و ارسال برای حسین خوریانی و علیرضا طلوع کیان دستیاران بهروز عطایی در تیم ملی، در آنالیز حریف قدرتمند تیم ایران کمک می‌کند تا مردان ایران با استفاده از حداکثر اطلاعات و آمادگی به مصاف تیم لهستان که در رده نخست جهان قرار دارد، در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها بروند.

دیدار ایران و لهستان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲، روز پنجشنبه از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در شهر بولونیای ایتالیا برگزار خواهد شد.

منبع : مهر