تداوم بارش‌ برف و باران در جنوب و شرق اصفهان

تداوم بارش‌ برف و باران در جنوب و شرق اصفهان

مینا معتمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر به بارش‌های شبانه روز گذشته تا صبح امروز اشاره و اظهار داشت: بیشترین میانگین بارشی از سمیرم با ۷۱ میلیمتر، دهاقان ۶۱ میلیمتر، نطنز ۴۱.۵، اصفهان ۳۵، خوانسار و مبارکه ۳۲، زرین شهر ۳۴.۵، گلپایگان ۳۰، فرودگاه شهید بهشتی ۲۹، میمه ۲۸، چادگان ۲۷.۵، نجف آباد ۲۵، کاشان ۲۲، اردستان ۱۸.۵ و فریدون‌شهر و بوئین میاندشت با ۱۷ میلیمتر بوده است.

وی با بیان اینکه بارش‌ها در برخی مناطق جنوبی و شمال شرق و جنوب شرق استان تا فردا ادامه دارد، افزود: بارش برف و باران را در این مناطق و وزش باد به نسبت شدید تا شدید را در سایر مناطق استان انتظار داریم.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه از امروز شاهد کاهش ابرناکی در بسیاری از نقاط استان هستیم، اضافه کرد: از فردا جمعه تا اواسط هفته پیش رو آسمان استان صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.

معتمدی با بیان اینکه بیشینه دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت آینده بین پنج تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد، گفت: بیشینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به هشت درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به سه درجه سلسیوس زیر صفر می‌رسد.