ترافیک عصرگاهی در تمامی معابر پایتخت/از تردد غیرمجاز خودداری کنید

ترافیک عصرگاهی در تمامی معابر پایتخت/از تردد غیرمجاز خودداری کنید

سرهنگ مجید رنجبر در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در بعد از ظهر شنبه هشتم آبان ماه ۱۳۹۹ اظهار داشت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از سطح معابر و بزرگراه‌های شهر تهران توسط همکاران بنده شاهد بودیم، در کلیه محورها بار ترافیکی شروع شده و ترافیک به صورت عادی و همیشگی خود بدون مشکل در جریان است.

وی گفت: شرق به غرب حکیم قبل از محدوده حقانی تا شیخ فضل الله مجدداً از محدوده پردیسان تا اشرفی، شمال به جنوب چمران از محدوده پل پارک وی به سمت جنوب تا خروجی یادگار دارای بار ترافیکی است.

رنجبر ادامه داد: بزرگراه نیایش به سمت جنوب تا محدوده ملاصدرا و نواب شمال به جنوب از تونل توحید تا بریانک بار ترافیکی عصرگاهی را شاهد هستیم.

سرهنگ رنجبر گفت: شمال به جنوب خیابان مصطفی خمینی از محدوده میدان بهارستان تا چهارراه سیروس، غرب به شرق خیابان شوش از میدان راه آهن تا چهارراه رجایی و در ادامه تا میدان شوش شاهد حجم ترافیک عصرگاهی هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: جنوب به شمال مدرس از محدوده پل طبیعت تا خروجی صدر به سمت شرق، غرب به شرق از دوراهی مدرس تا کامرانیه و آزادگان غرب به شرق محدوده آزادراه ساوه دارای حجم سنگین ترافیک است.

وی افزود: شرق به غرب بزرگراه شهید همت از محدوده قبل از پل‌های فجر تا محدوده شیخ فضل الله و در ادامه از پردیسان تا محدوده جنت آباد، جنوب به شمال شیخ فضل الله از خروجی حکیم به سمت شمال تا میدان صنعت, شرق به غرب جلال آل احمد از میدان گل‌ها تا محدوده قبل از پل شیخ فضل الله به سمت غرب شاهد بار ترافیکی عصرگاهی هستیم.

رنجبر ادامه داد: شمال به جنوب امام علی (ع) از محدوده قبل از پل شهید زین الدین، تا محدوده پیروزی و در ادامه محلاتی تا خاوران، شمال به جنوب یادگار امام (ره) از محدوده ایثارگران تا محدوده مرزداران تا خرم رودی، شرق به غرب خیابان انقلاب از محدوده فردوسی و در ادامه تا میدان انقلاب و در ادامه آزادی تا زیرگذر یادگار امام (ره) دارای بار ترافیکی هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: در کل حجم بار ترافیکی در اکثر معابر شهر تهران هم اکنون سنگین و پرحجم می‌باشند و محل‌هایی که ذکر شد بیشترین حجم ترافیک و تردد خودروها را داراست و محورهای بزرگراهی نیز دارای بیشترین حجم ترافیک می‌باشند که تحت کنترل و مدیریت از طریق مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ است.

رنجبر بیان داشت: مسیر غرب به شرق شهید سلیمانی از تونل رسالت تا محدوده پل صیاد نیز دارای بار ترافیکی عصرگاهی است.

منبع : مهر