تساوی بدون گل پرسپولیس و آلومینیوم در نیمه اول

تساوی بدون گل پرسپولیس و آلومینیوم در نیمه اول

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۷:۱۵ امروز در ورزشگاه یادگار امام شهر اراک برگزار شد. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه دوم برای گلزنی در ورزشگاه پر از تماشاگر تلاش خود را ادامه دهند.

آغاز رسمی با اوسمار

سرخپوشان پایتخت در حالی دور برگشت لیگ بیست و سوم را آغاز کردند که تغییراتی را در کادر فنی خود تحمل کرده بود. یحیی گل محمدی در پایان دور رفت از سرمربیگری پرسپولیس استعفا داد تا دستیار او اوسمار ویه را پس از کش و قوس‌های فراوان جایش را بگیرد.

سرمربی برزیلی هم تغییراتی اساسی را در جمع دستیاران خود ایجاد کرد و لیست بازیکنان تیمش را هم با ورود عبدالکریم حسن، عیسی آل کثیر، ابوالفضل بابایی و اوستون ارونوف و همچنین خروج اجباری میلاد سرلک و محمد عمری به دلیل پشت سر گذاشتن خدمت سربازی تغییر داد اما به دلیل محرومیت این باشگاه از سوی فیفا نمی‌تواند خریدهای جدید خود را استفاده کند تا چاره‌ای جز حفظ ترکیب نیم فصل اول برای این دیدار نداشته باشد. از این رو پرسپولیس برای این دیدار با ترکیب زیر به میدان رفت:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، مسعود ریگی، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، سعید صادقی و شهاب زاهدی.

ترکیب نترس آلومینیوم

مجتبی حسینی سرمربی آلومینیوم اراک ترکیبی کاملا تهاجمی را برای دیدار با پرسپولیس در نظر گرفت تا بتواند با استفاده از سرعت بالای بازیکنان خود به خواسته‌های فنی اش برسد.

بازیکنان آلومینیوم را نفرات زیر تشکیل دادند:

احمد گوهری، احسان قهاری، مهدی لیموچی، علیرضا نقی‌زاده، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فرد، رضا جبیره، عارف حاجی‌عیدی، میلاد بدرقه، محمدمهدی لطفی.

میزبان شجاع مقابل شوت‌های سرخ

نیمه اول در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که آلومینیوم بدون ترس از اسم پرسپولیس بازی خوب و رو به جلویی را به نمایش گذاشت. این تیم در دقیقه ۲ توانست روی دروازه علیرضا بیرانوند که امروز در نبود عالیشاه بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته بود ایجاد موقعیت کنند اما واکنش بیرانوند مانع از بازشدن دروازه این تیم شد. اراکی‌ها با استفاده از سانترهای دقیق لیموچی قصد داشتند از جناح راست دفاع پرسپولیس روی دروازه میهمان خطرآفرینی کنند اما راه به جایی نبردند.

‌ضمن اینکه پرسپولیسی‌ها با اتکا بر بازی مالکانه خود در ۳۰ دقیقه ابتدایی چند موقعیت خطرناک روی شوت‌های شهاب زاهدی و سینا اسدبیگی زدند اما هیچ کدام راه به دروازه میزبان نبرد.